2028 Yılındayız :Yer Büyük Ortadoğu

Evet 2028 yılındayız. Yer Büyük Ortadoğu : Türkiye kalmış bir gıdım, yani içinde bir parçacık Anadolu! No parçacık da İstanbul!

Açıkistihbarat sitesinde değerli Behiç Gürcihan 2023’te birşeyleri çözebileceğimize inansa da, ne yazık ki ben biraz daha karamsarım! Türkiye şu anda başındaki yönetimi acilen tasviye edip, Milli ve vatansever bir yönetim getiremezse ne 2023’te, ne de 2163’te ne de 2223’te kendini kurtaramayacak, artık gidiş o gidiş…

Bazen böyle gelecekle ilgili spekülasyonlar yaparım. Ama aynı zamanda benim küçük bir sorunum var, o da arada bir zaman yolculuğu da yaparım.

İsterseniz bir zaman yolculuğuna çıkalım ve 2028 yılının Eylül ayına gidelim ve tepeden bir istihbaratçı Martı olarak, Georgias Germenyanı izleyelim. Pek Türk kalmamış, hani dememiş miydi, George Soros’un Açık Toplum Enstitüsüne Bağlı bir Üniversiteden bir Profesör 2004 yılında, ‘ Ne Türklerden bahsediyorsunuz, İstanbul’da 2025 yılında ne Türkler kalacak, ne de Türkiye!’

11 Eylül 2028’deyiz, Khalkedon (Kadıköy) rıhtımında dolaşırken Yunan lokantalar sokağına giren Georgias Germenyan’ı tepeden bir Martının gözünün içinden bir barda Rum mezeleriyle birlikte, Uzo içerken izliyoruz. Georgias , Rum-Arabesk ezgilerine kendini bırakıyor ve kulaklarını serbest Konstantinopolis Bölgesi Radyo ve televizyonlarına kabartıyor ve saat 20:00 haberlerini izliyor.

– Ben Vijdaner Sabeteyer , Serbest Konstantinopolis Bölgesi Televizyonlarından sevgiler, selamlar! Şimdi Ana haber bültenini sunmaktayız.

– Ermenistan’ın Karadeniz kıyılarından, Artvinos Ermeni limanından yola çıkan bir yolcu treni Özgür Kürdistanın Eşbaşkenti Diyarbekir civarlarında, Kürdistan’ın Barzanistan bölgesinden gelen bir trenle çarpıştı. 300 ölü, 266 yaralı var. Bildiğiniz üzere bu hızlı tren çalışmalarına 2010’lu yılların başında eski Cumhurbaşkanlarından Tayyubiber bey tarafından başlanmıştı. Trabzon Rum Pontus Devleti olay üzerine 200 kişilik Kızıl Haç ekibini bölgeye yolladı. Tayyubiber bey Konya’daki evinden, Kürt vatandaşlarımızın ölmelerinden dolayı yayınladığı bir mesajla herkesin ruhuna Kutsal Kitaptan ayetler okurken, herkesden özür diledi, aslında bu hızlı tren çalışmalarının kendi fikri olduğunu ama artık vaz geçilmesi ve hız kaybetmesi gerektiğini belirtirken de, olayın Türkler tarafından yapılmış olabileceği konusunda da tüm Serbest Konstantinopolis, Helen, Likya, İyonya, Ekümenlik Devleti, Süryani, Keldani, Pontus, Safevi, Kürt ve Gürcü halkını uyardı.

– Yine terör, yine canlı bomba ve yine 15 ölü, Kırık Hilal Yeniden Doğuş Örgütü’nün üstlendiği saldırıda Kürdistan ordusuna ait 32 asker ölürken, Kırık Hilal örgütü tarafından kaçırılan 17 Kürt askerinin boyunlarındaki künyeler Özgür Kürdistan Başbakanı Bijiryan Apoapolitikos’a postalandı. Bilindiği gibi Kırık Hilal Yeniden Doğuş Örgütü , 2008’lerdeki Türkiye Cumhuriyeti sınırlarının geri verilmesini savunan ve Bolu dağlarında yerleşmiş silahlı bir gizli örgüt. Konstantinopolis Serbest Bölge Başbakanı Nikos Efraim ENOSİS, Kırık Hilal Yeniden Doğuş Örgütü’nün bu saldırısını şöyle yorumladı :

‘Artık bıktık bu Türklerden, bir türlü anlamamakta direniyorlar! Bizde bir laf vardır, Geçti Bor’un Pazarı, Sür Eşeği Kürdistana’ Tüm Türk terör odakları Avrupa Birliği Çevik Güçleri ve Kürdistan ordusu tarafından ortadan kaldırılacaktır.

– Konstantinopolis’in Saint Sophia klisesinde muhteşem bir törenle geçen Noel’de evlenen ünlü Yunanlı Armatör Makarios Papadopulos Karamanlis’in eşi Jinet Ermanermaner bu sabah Pera’daki evinde yatağında ölü bulundu. Konuyu araştıran Konstantinopolis polisi olayın normal bir ölüm olup olmadığından şüphelendiklerini bildirdi. Bilindiği üzere Jinet Ermanermaner aynı zamanda Konstantinopolis Yahudi cemiyetinin Mason liderlerinden J akop Ermanermaner’in kız kardeşiydi. İnceleme sürüyor. Jinet Ermanermaner’in ismi uzun süredir Kırık Hilal örgütüne ait Gözlemcilerin Kilit Kelimeleri arasında geçiyordu, ayrıca Kemalist Türk Akıncıları da bu ailenin peşindeydi”

– Ünlü yazar Eliph Linda Shaffack yeni yayınladığı kitap ‘Baba, Piç ve Orospu’nun 228. baskısını tüm Konstantinopolis ve Ekümenlik halkına bedava dağıtmaya karar verdi. Bildiğiniz üzere Eliph Linda Shaffack eserlerinde başarılı bir biçimde Türklüğe hakaret ediyor ve Avrupa Birliğinin İnsan haklarını çok başarılı bir biçimde savunuyordu. Tüm Dünya Ortadokslarının Lideri Başpiskopos Opostopolos Barnabas Papakyan , Eliph Linda Shaffack’a yarın Fener-Rum Ekümenik Devletinde yapılacak bir özel bir törenle Patrikhanede ‘Türklerin gerçek yüzünü gösterdiği için’ Evrensel Ortodoks Ödülünü iletecek. 76 yaşında olan Eliph Linda Shaffack ‘sorunlu babasıyla’ ilgili de bir çok kitap yazmış, 187 baskı yapan ‘ Babalar, piçler, ve Türk Babalar’ isimli kitabında ‘Türklerin kirli ‘ ilişkilerini gözler önüne sermişti. Ödülü Opostopolos Barnabas Papakyan’ın elinden ünlü Türk düşmanı yazar Orhaner Pamukyan verecek. Orhaner Pamukyan 2018 yılında Yunan, Yahudi ve Ermeni lobisinin desteğiyle Nobel Edebiyat Ödülünü aldıktan sonra, artık çok yorulduğunu söyleyip, inzivaya çekilmişti.

– Evet size şimdi bir müjde vermek istiyoruz. Kıbrısta yaşamakta olan son Türk de öldü! Artık Kıbrısta hiç Türk kalmadı. 82 yaşında ölen Şeyh Fetuka Abraham Kıbrısi , ölmeden 2 ay önce televizyonlara yapmış olduğu açıklamada Kıbrıs’ta artık hiç bir Türk varlığı olmamasından dolayı mutlu olduğunu söylemişti. Vasiyetinin son isteği olarak Şeyh Abraham Kıbrısinin tabutu özel bir törenle Gyrnesus limanında Mediterrenean denizine atılacak.

– Bugün 11 Eylül, bildiğiniz gibi 11 Eylül dünya tarihine Barış Eylülü olarak girdi. Bu yüzyıl 11 Eylül 2001’de İslamcı Teröristlerin neden olduğu New York’taki uçak eylemleri ile sarsıldı. Daha sonra 11 Eylül 2008, Büyük İstanbul Depremine sahne oldu. 11 Eylül 2010’da ise İran’da ilk nükleer taktik silahlar kullanıldı. En büyük terör eylemlerinden birisi ise 11 Eylül 2011’de New York, Londra, Paris, Münih ve Konstantinopolis’de koordine olarak gerçekleştirildi, toplam 12 bin civarında insan öldü. 11 Eylül 2017 ise Türkiye Cumhuriyetinin bitiş, İstanbul’da Konstantinopolis Devletinin kuruluş tarihi oldu. Türkler 9 Eylül’de Yunanlıları denize döktüklerini iddia etmişlerdi, Dünya Küresel Güçleri ise Türkleri 11 Eylül’de denize döktü. 11 Eylül 2021 ise Müslümanların kontrolünde olan tüm ülkelerin sonu olan ‘Büyük İsrail Anlaşmasının’ dönüm tarihi oldu. Evet 11 Eylül Dünya Barış gününüz tüm Katolikler, Protestanlar, Yahudiler, Süryaniler, Keldaniler, Helenler, Likyalılar, İyonyalılar, Pontuslular, Güney İngilizler, Güney Almanlar, Batı Fransızlar, Yunanlılar, Rumlar, Kürtler ve Ermeniler adına kutlu olsun!

– Ünlü anti-Türk romancı Periyan Metalyan , ayrıldığı eşi Mahcup Mahcupyan’a dev bir tazminat davası açtı. Bilindiği üzere aldatma ve seks üzerine pek çok kitabı olan Mehmedof Altanosiyan ile yeni bir ilişkiye başlayan Periyan Metalyan geçen hafta Çok Büyük Klüp’teki havuzda geceyarısı bir trio partide bir paparazziye yakalanmıştı.

– Düşünce suçu işlediği için müebbet hapse mahkum edilmiş olan Kırık Hilal Yeniden Doğuş Örgütü’nün lideri Kemal Türkcihan Kırık Hilal Yeniden Doğuş Örgütü’nün bir timi tarafından kalmakta olduğu hücreden tünel kazılarak kaçırıldı. Kemal Türkcihan 2023 yılında gerçekleştireceği bir devrimle tekrar 1923’deki Lozan anlaşmasıyla elde edilen Türk yurdunu kazanmayı hedefliyordu. Çok tehlikeli fikirlere ve ideolojilere sahip Kemal Türkcihan hakkında hemen yakalama emri çıkarıldı. Kaçarkan bırakılan bildiride şunlara yer verildi:

• Türk Yurdunu yeniden birleştirmeye ve emperyalizme karşı ayağa kaldırmaya kararlı güçlerin; bu ülke ve coğrafyayı parçalarken çoluğa çocuğa, sivile musallat olan emperyalizmin uşakları ile aynı yöntemleri benimsemesinin mümkün olmadığı ve bu yüzden ülke adına yapılan mücadelede askeri hedeflerin dışında, sadece küresel faşizme doğrudan hizmet eden sivil ve bürokrat oligarklar ve onların birinci derece maşalarının; yabancı misyonların ve istihbarat servisleri ve uzantılarının hedef alındığı ve alınacağı ve Kırık Hilal mensupları, kendilerini tehlikeye atma pahasına, masum sivillere (yabancı bile olsa) zarar vermeyen protokoller çerçevesinde mücadele vermektedir ve Anadolu’da yeniden Türk Bayrağı; tam bağımsız Devlet’in ve Millet’in simgesi olarak yükselene dek mücadele vermeye devam edecektir.

– Son olarak bomba gibi bir haber vererek haber programımızı bitiriyoruz. Konya İslam Devletindeki son Türk Halife Feto Feturyanodis halifelikten istifa ettiğini ve halifeliği sonsuza dek lağv ettiğini Birleşmiş Milletlere bildirdi. Müslümanlığın son çırpınışlarını yapmakta olan Konya İslam Devleti böylece Konstantinopolis Ekümenliğine başvurarak Ortodoksluğu ve Protestanlığı kabul edeceğini önümüzdeki ay Birleşmiş Milletlerin de ısrarıyla açıklayacak.

İSTERSENİZ BİR DE ARALIK 2018 TARİHİNE GERİ GİDELİM VE GÜNLÜĞÜME YAZMIŞ OLDUĞUM NOTLARA BİR BAKALIM

2018 yılının Noelinde Fener Rum Devleti, Ekümenlik içinde uluslararası dev bir kutlama töreni yapıyordu. Konstantinopolis’in yeniden bağımsız devlet olması türlü törenlerle kutlanıyordu ! Avrupa Birliği Polisi Pera’da veya Surlar içinde Türklerin pek dolaşmasını istemiyordu! Kimliğimizi gizleyerek dolaşabiliyorduk.

Dubai Towers’dan çıkıp metro ile Pera’ya ulaştım. Pera’dan Galataport’a doğru yönelip, oradaki uyuşturucu ve fuhuş ticaretinin merkezi haline gelmiş olan serbest bölgeyi taksi ile geçtim.

Khalkedon vapuru Haydarpaşaport’taki 19 gökdelenin önünden geçerken hüzünlü, hüzünlü beş yıldızlı Selimiye Oteline ve Haydarpaşa Saatli Oteline baktım. Eski günleri hatırlayıp kendimi ağlamamak için zor tuttum. Bu asırlık binaların biri eskiden ordu merkezi, öteki ise ünlü tıp fakültesi ve liseydi !

Khalkedon’da indiğimde Kürdistan bayrağı taşıyan pek çok Kürt sahilde gösteri yapıyordu. Bu sahillerde geçen gençliğimi ve Avrupa Birliğine üye Federe Konstantinopolis devletinin bize yaptıklarını, Avrupa Birliği’nin ve ABD’nin ülkemizi nasıl parçaladığını düşündüm.

Avrupa Birliği ve Büyük İsrail Devletler Topluluğu ile yapmış olduğumuz anlaşmalar gereği Türklükten bahsetmek bile ırkçılık olarak varsayılıyor ve AB-Ceza kanuna göre ağır hapis cezasıyla cezalandırılıyordu. Atatürk resimlerini özlüyorduk, çünkü yasaklanmışlardı; evimize gidince gizlice duvarlara asıyorduk !

Hayatımın son 1 yılı, Bizans Üniversitesinde ‘ Ne mutlu Türküm diyene!’ dediğim ve Türklerin kurduğu bir derneğe Avrupa Birliği polisine haber vermeden üye olduğum için hapiste geçmişti. Ama artık ne de olsa, ABD ve İsrail Ortadoğu’ya DEMOKRASİ (!) getirmişti !? Demokrasi (!) için herşeye değerdi! Demokrasi Projesi (project democracy) gerçekleşmişti !

Moraliniz bozuldu değil mi? Evet bir zaman yolculuğuydu bu, ama küçük bir ayrıntıyı söylemeyi unuttum. Bu zaman yolculuğu PARALEL BİR EVRENDE yapıldı, bu evrende ve bu gezegende değil !

Ama aynı şeyler bu gezegende ve bizim evrenimizde de gerçekleşebilir. Bu nedenle Türklüğe, Vatanımıza, Ülkemize, Milletimize ve Kültürümüze var gücümüzle sarılmalıyız.

Vatanı satmakta olan hainlere karşı da kayıtsız şartsız bir mücadeleye girişmeliyiz.

Öncelikle de Türkiye’nin başına vatansever, milliyetçi-ulusalcı, emperyalizme karşı direnen ve Türkler ya da Türkiye için çalışan bir hükümet getirilmelidir!

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir