23.KATEGORİ 1 + 22

22 İBRANİ HARFİNE SIĞDIRILAN ŞİFRENİN SONU


22 rakamı, yalnızca DAGONLAR‘da değil bir çok kültürde kozmik gizli bir öneme sahiptir.


Bu bilginin dayandığı en önemli eski eser, Mısır bilgesi Hermes’e atfedilen THOT isimli eserdir. HERMES bize göre asıl kimliğiyle İDRİS PEYGAMBER ; 22 Esas İşaretle insanlığa dünyanın başlangıcından sonuna kadar (Allah’ın izniyle) olabilecek olayları şifrelemiştir.


Bu ,”22 ANAHTARa KABBALA da, “22 DAİRE ve “22 HARF” olarak rastlanır. Çinlilerin TCHENPEY(Tehen-pey) kitabı da Hermes’in kitabı TOHT gibi 22 rakamı üzerine kurulu olup 22 metin’den oluşmuştur.


Öte yandan Dagonlara göre, Dünya insanlığına şifrelenen 22 Kategorinin sonuncusu; “BARIŞ“tır.23.KATEGORİ


ALTIÇAĞ MI?!AYASOFYA KİLİSESİ’nin dış natekslerini bağlayan bir kapıda bu bilgi bir devreden bir sıralamayı gösterircesine; bir ÜÇGEN’in kenarlarına bezenmiş 22 DAİRE ile gösterilmiştir. 23. DAİRE ise ilahi kaynağı temsil etmek üzere bu 22 dairenin sıralandığı üçgenin EN TEPESİNE yerleştirilmiştir.


Kozmik Gizli bilgilere göre, ilahi kudret dizimi 3+7+12= 22 şeklindedir. Bu rakamın tepesin de ALLAH’ı temsilen – 1 – vardır. Yani;


1+ 22Canlıların genetik yapısını taşıyan KROMOZONLARIN sayısı isanlarda 23 çifttir. Bu 23 ÇİFTTEN sadece 1 ÇİFT CNSİYET KROMOZONUDUR! RAKAM YİNE;


1 + 2223. KATEGORİ’nin ALTIN ÇAĞ olduğu, tüm semavi din bilginlerinin malumu bir konudur ancak İsrailoğulları ve Hıristiyanlar dinlerinin orijinalini koruyup, yaşatamadıklarından dolayı, bu müjdenin Müslümanların lehine sonuçlanacağı aşikar.Böylece dünya beşeriyetinin artık kabul etmesi gereken hususun son asrın aslında “Kuran Çağı” olması gerektiğidir.


KUR’AN-I KERİM’İN DE “23 YILDA” indirilmiş olması MANİDAR DEĞİL Mİ?..
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir