666`nın Laneti Tüm Dünyayı Korkutuyor

Hıristiyanlar Şeytan`ın sayısı 666`yı simgeleyen 6 Haziran 2006 tarihini endişeyle bekliyor. Doğum için tarih alanlar randevularını değiştiriyor.

Tüm dünya “6 Haziran 2006” tarihine kilitlendi… İngiliz Sunday Times gazetesi tarihin sayılarla ifadesi olan “666”nın İncil`e göre Şeytan`ın sayısı olduğunu ve bu yüzden 6 Haziran tarihinin Hıristiyan âlemi tarafından endişe içinde beklendiğini yazdı. Kendilerine sezaryen için 6 Haziran tarihinde randevu verilen Amerikalı ve Avrupalı anne adayları, bu tarihi değiştirmek için sıraya girdi. Bu arada, 6 Haziran tarihiyle eğlenenler de yok değil… Times`a konuşan Emma Parker 6 Haziran`da doğacak oğluna Damien adını vereceğini söyledi. Damien, Omen filminde Şeytan`ın oğlunun adıydı. 6 Haziran`da doğurmayı planlayan bir başka anne Donna Magnante de çocuğunaExorcist (Şeytan) filmindeki çocuğun ismi olan Regan adını vereceğini söyledi.

6 HAZİRAN`DA PROGRAM YOĞUN
Birçok kişiyi endişelendiren bu günden yararlanmak isteyenlerin başında Amerikan 20th Century Fox şirketi geliyor. Şirket 1970`lerin kült korku filmi Omen`i (Kehanet) 6 Haziran`da yeniden vizyona koyacak. Ünlü rock grubu Slayer da 6 Haziran`da “Unholy Alliance” isimli turnesine başlıyor. İrili ufaklı rock şirketleri de bu tarihte albümler çıkarmayı planlıyor. Yine Amerika bir hava yolu şirketi 6 Haziran tarihli özel turlar düzenliyor. Ann Coulter isimli bir yazarın “Allahsız” isimli kitabı da yine bu tarihte piyasaya çıkacak.

Bush`un adında da “666” var

Konunun meraklıları 666 sayısının Bush`un isminde de bulunduğunu söylüyor. Başkanın adı George, göbek adı Walker ve soyadı Bush Jr. 6`şar harften oluşuyor. Kıyamet gününün büyük bir yıkım ve ölümlerle geleceğini söyleyen ve İncil`i de kaynak gösteren bazı ABD`liler, Başkan Bush göreve geldiği anda büyük yıkımın başlamış olduğunu düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir