ABD’li Uzmanlar Anadolu’da Rüya Avına Çıktı

Aşağıda okuyacaklarınız öyle kulaktan dolma, dedikodu niteliği taşıyan şeyler değil. Baştan biz de çok şaşırdık. Şaşırdığımız olay, bazı ABD’li parapsikoloji uzmanlarının Anadolu kasabalarında rüya derlemesi yaptıklarıydı.

Bunu yazma kararı aldık çünkü, ABD’li parapsikoloji uzmanlarının yaptıkları Ankara’da “İstihbari” düzeyde tartışılmaya başlanmıştı. Öyle ki konu Milli Güvenlik kurulu uzmanlarının dikkatini çekebilecek kadar dallanıp budaklanmıştı. Konu, Ankara’nın derin kulislerinde tartışılmaya başlandığı için bize de bütün bunları yazmak düştü tabi.

Gelen bilgilere göre parapsikoloji uzmanlarının faaliyetleri şöyle;

Faaliyet alanları genellikle küçük kasabalar ve kırsal kesim. Vatandaşlara, gördükleri rüyalar anlattırılıyor. Bunlar kaydediliyor. Rüyayı anlatan vatandaşın, hangi sosyal statüde olduğu, nasıl bir ruh hali içinde bulunduğu da bilgi notu olarak kayıtlara geçiyor.

Alınan bilgilere göre bu tuhaf faaliyetler hala devam ediyor. Konu Ankara’nın derin kulislerini hareketlendirdiğine göre, bundan sonrası için nasıl bir strateji izleneceği, söz konusu faaliyetlerde bulunan kişiler hakkında ne yapılacağı artık yeni merak konusu. Bakalım, rüya meraklısı yankiler için devletimiz bir girişimde bulunacak mı?

Necdet Pekmezci/ANKARA Digimedya

Meraklısına Not: ABD ve diğer birçok ülkenin parapsikilojik yetkilileri Anadoluyu yıllardır dolaşıyor. Aradıkları bir konu var ki hep bu cografyadaki olayları çözme peşindeler. Kimine göre bunlar komploda olsa gerçekler ortada. Akla ziyan soruların cevaplarını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir