AK PARTİ MİLLET VEKİLİ LOKMAN AYVA’YI TEBRİK EDİYORUM

AK PARTİ MİLLET VEKİLİ LOKMAN AYVA’YI TEBRİK EDİYORUM


Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekillerinden Lokman Ayva, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Ömer Dinçer’in sorumluluğunda hazırlanan ve özürlülerin çalışma hayatındaki konumunu doğrudan etkileyen yasa ile alakalı gösterdiği sebat meyve verdi.


Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, Lokman Ayva’nın çıkışını aşırıya kaçmış bulsa da Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan iki bakanla aynı görüşte olmamalı ki Lokman Ayva’nın hassasiyet gösterdiği hususlara revizesi için talimat verdi. Lokman Ayva’nın gönlünden ihraç ettiği anlaşılan Ömer Dinçer bu sayede garib – gurebanın gönlünden son anda ihraç edilmekten kurtulmuş oldu.


Bu Prof. Dr. Ömer Dinçer’in de aicenab bir kişiliğe sahi olduğunu gösterir. Sonuçta bir hükümetin bakanı olarak Lokman Ayva’yı by pas edip Başbakanlıktan istediği sonucu çıkartabilecek bilgi ve tecrübi donanıma sahip. Başbakanlık Müsteşarlığı yapış birisiolduğu da unutulmamalı..


Asıl merak ettiğim ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroulu ve diğer siyasi parti liderlerinin gözünden bu hususun niye kaçtığı.. Lokman Ayva’nın görebildiğini onların görememiş olması beni şaşırttı.


Lokman Ayva’nın AMA olduğunu biliyorsunuzdur herhalde. Lakin belli ki kalb gözü açık…


AK Parti çok şanslı doğrusu* Not. Devlet Bakanı Egemen Bağış Beyefendi’nin etkinliklerinin yer aldığı güzel hazırlanmış bir bülten gelmişti mail kutuma. Sayın Bağış ile bir fırsatını bulup görüşme sonrasında değinmek istediğim için bu konuyu bekletiyorum….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir