Arnold Schwarzenneger Başkanlığa Koşuyor

Hepimizin filimlerden tanıdığı, aktörden bozma kaliforniya valisi, insan azmanı, G.W.Bush’la 3 aşağı 5 yukarı aynı I.Q. seviyesine sahip Arnold Schwarzenneger sağlam bir yol tutturmuş ilerliyor. “Bize ne!” diyorsanız bu yazıyı zaten okumayın.

Ama önümüzdeki yıllarda A.B.D.’yi kimin yöneteceğini ve dünyayı (tabiki Türkiye’yi de) kimin yönlendireceğini merak ediyorsanız bu yazı merakınızı giderebilir.
Arnold, herşeyden önce yaptığı evlilikle eşeği sağlam kazığa bağlamış durumda. İlluminati aileleri listesinde adı geçen Kennedy ailesinin kızı Maria Shriver’la evli. Böylece İlluminatilerle akrabalık bağını kurmuş ve desteği almış durumda.Zaten bir adamı durduk yerde vali falan yapmazlar Amerika’da.Bunun yanı sıra Kaliforniya ve çevresinin, okült Bohemian Grove tarikatının ayinlerini gerçekleştirdiği yerlerden birisi olduğunu da ekleyelim.Ayrıca İlluminatilerin en başta gelen ailesi olan bankacı Rotschild’lerin Birminghamshire’daki şatolarında yapılan toplantıya dünya dolar milyarderlerinin yanında Arnold’un da bulunması başka bir gösterge. Öyle görünüyor ki Küresel Kraliyetçiler bu Arnold’u çok seviyorlar.Aynı onun da onları sevdiği gibi :
“Lider olan küçük bir yüzdenin parçası olmak istedim, takip eden büyük bir insan kalabalığının değil.Sanırım bu, liderlerin potansiyellerinin %100’ünü kullandıklarını gördüğüm için. Diğer insanları kontrol eden insanlara her zaman hayran olmuşumdur.” diyor Arnold.
“Çaresizlik içinde bekleyen insanlara tepeden bakıyorum” diyor bir başka açıklamasında.
“Bu mutlak güçtür – kelime hazneniz yani.Nasıl iletişim kurduğunuz.Kelime haznenizi geliştirmek için çalışmalısınız.Daha çok kelime bilmek daha iyi iletişimi sağlar ve birisini daha çabuk saf dışı bırakabilirsiniz.”
Tüm bu açıklamalar Arnold’un seçkinci tavrını ortaya koymak açısından önemli.Zaten Bush ailesiyle de bir ahbap çavuş ilişkisi içinde.Hem Baba Bush’un hem de oğul Bush’un seçim kampanyalarında sağlam bir destekçi olmuş kendisi. Ve tabi ki herşey karşılıklı. Şimdi de Bush’lar onu destekliyorlar. “Geçen yılki George Bush ödülünü kim almıştır ?” sorusuna “ARNOLD tabi ki” desem heralde şaşırmazsınız. Ve ödül töreninde yaptığı konuşmada baba Bush Arnold’un gelecekte A.B.D. Başkanı olabileceğini söylemişse….(Bu işler hep bu şekilde açıklanır zaten.Asla kesin ifadeler kullanılmaz: Örneğin “Yugoslavya bölünebilir” diye bir öngörüde bulunulur ve bir bakarsınız ki bölünmüş.).Kimi Arnold karşıtları Amerika’nın kurucularına ait “Amerika da doğmamış bir kişi Amerika’yı yönetmemelidir” sözlerine dayanarak Arnold’un Başkan olmaması gerektiğini savunuyor ama zeka küpü Arnold’un buna da cevabı var: “Eğer bir insan Amerika’da belli bir süre yaşamışsa,oy vermişse,ülkeye iyi hizmetleri varsa A.B.D. başkanı olmaya da hakkı olmalı”. Zaten Arnold’un bu eksiğini kapatmak için eyalet senatoları çoktan harekete geçmiş durumda.Arnold’un A.B.D.’de yeniden doğmasını sağlayamasalar bile bir dizi kararlar alıp Arnold’un önünü açabilirler.
Gelelim Arnold’un Nazi geçmişine.Aslında bunu geçmiş olarak değerlendirmek pek mümkün değil çünkü geçmemiş.Adam hala hasta. Babası Avusturyalı bir Nazi subayı.Hem de yüksek rütbeden.Arnold da tam bir Hitler hayranı.”Pumping Iron” adlı biyografik filiminde “Hitler gibi insanlara hayranım” cümlesini kullanmış ama montaj da bu çıkarılmış.Ayrıca işadamı olan çok yakın bir arkadaşı onun Hitler’in konuşmalarını dinlemeye bayıldığını söylemiş Spy Magazine’in mart 92 sayısında.Bu kadarla da kalmıyor malesef. Kurt Waldheim’ın,Avusturya’lı BM eski başkanı ve eski Nazi partisi üyesi politikacı, kampanyalarında hep destekçi olarak görüyoruz Arnold’u. Waldheim’ın savaş suçlusu olduğu ortaya çıkınca da durum değişmiyor.Arnold’la Maria’nın düğününe davet ediliyor bu adam.Arnoldsa durumdan şikayetçi ve arkadaş çevresine yansıtıyor bu sitemini: “Arkadaşlarım,nazi geçmişinden dolayı Kurt’ün adını ağzıma almamı istemiyorlar ama ben onu seviyorum, Maria da seviyor. Ve bu yüzden sana teşekkür ederim Kurt.”
Zencileri pek sevdiği söylenemez: “Bu zencilere yönetmeleri için bir ülke verseniz, onu tepetaklak batırırlar.
Arnold’un şu vecizesi de beyinlere kazınacak türden: “Parayı hiç düşünmedim.Şöhreti düşündüm, en büyük olmayı.İsa gibi bir kurtarıcı ya da bir ülkenin diktatörü olmayı hayal ettim.”; Bir yanda İsa diğer yanda bir diktatör.Sağlıklı düşünemediği gibi hayalleri de sağlıksız.
Arnold’la ilgili hikayeler bitmek bilmiyor.Yasadışı steroidler ve marihuana kullanımı Arnold’un geçmişinde var olan şeyler.Bu nedense bana geçmişinde alkolizm olan bir başkanı hatırlattı.Demek ki başkan olmak için çeşitli keyif verici maddeleri denemiş olmak artı puan sağlıyor Amerika’da. Bunun yanı sıra kadınları da çok seven bir kişi Arnold. Geçmişi tacizlerle dolu. Terminatör 2’nin setinde
görevli bir kıza arkadan yaklaşarak elini kızın bluzuna soktuktan sonra göğüslerini sütyeninden çıkartması kızın utançtan ağlayarak kaçmasına sebep olmuş.Arnold ve birkaç soytarısı ise kahkahalarla gülmüşler bu duruma.Kasım 2000’de de İngiliz televizyon yorumcusu Anna Richardson’la program çekimi sonrasında yaşadığı olay var.Kızı kucağına çekip taciz ediyor kocaoğlan.Richardson “Beni sinirlendiriyorsun” diyerek kalkıyor ama bizimki vazgeçmiyor.Kıza sakin olmasını söyleyerek tekrar kucağına çekiyor ve en sonunda serbest bırakıyor.Kızcağız gitmek için arkasını döndüğünde ise poposuna şaplağı yiyiyor.Buna benzer olayları var Arnold’un. 6 kadın dava açma aşamasında.Kendisi de geçmişteki bu tür hataları için özür diliyor. Buraya kadar tacizci olduğunu ya da sapık olduğunu düşünebilirsiniz.Ta ki bir otel odasında 2 oğlanla birlikte olduğunu öğreninceye kadar.
Kıvrak zekalı Arnold kadınlar hakkında düşünmeyi de ihmal etmemiş.En çarpıcı olan da şu:
“Bundan kaç kere sıyrılabilirsin: bir kadını tutup, ters çevirip, kafasını klozete batırmak.Orada,suda yüzen birşey olmasını istedim…Olay şu ki bunu yapabiliyorsunuz.Sonuçta bunu bir kadına yapmadım, o bir makinaydı.Adları herneyse gruplar tarafından çarmıha gerilmeden bundan sıyırdık.” Terminatör 3’ten bir sahneyi yorumlarken söyledikleri.
Arnold’un sermaye çevresiyle ilişkileri harika.Vali olmadan önce, ki bu olaylar serisi sayesinde vali olmuştur, Kaliforniya’da bir enerji krizi yaşanmıştı.Elektrik dağıtım şirketi Enron ve Eski Vali Davis arasında anlaşmazlıklar vardı.Davis halkın çıkarlarını kollamaya kalkınca Bush’lar tarafından ipi çekildi ve erken seçime gidildi.Seçimlerden önce Enron yetkilileriyle otel odalarında gizli görüşmeler gerçekleşti ve sermayenin çıkarlarını kollaması için Arnold vali yapıldı.Sonuçta Kaliforniya halkı milyonlarca dolar zarara uğradı.Tabi şimdi onlarda da bizde olduğu gibi “Ellerim kırılsaydı da Arnie’ye oy vermeseydim” diyenler var.Malesef son pişmanlık fayda etmiyor.
Bu arada Enron’un,valilik seçimlerinde Arnold’un kampanyasına dolarlar akıttığını söylemeye gerek var mı bilmem.
Sadece Enron şirketi değil tabi Arnold’u destekleyen.Öncelikle Arnold’un seçim öncesi halk içinde yaptığı konuşmalarda söylediği şu sözleri bilmek önemli: “Kimsenin parasına ihtiyacım yok/ Kimseden para almam / Özel şirketlerden asla para almayacağım vs..”. Ve Arnold milyonlarca doları kampanyasına bağış olarak cebe indiriyor.Otomobil satıcılarından 1 milyon dolar alıyor ve otomobil alıcılarının haklarını koruyan kanunu veto ediyor. İlaç şirketlerinden 350 bin dolar alıyor ve düşük maliyetli ilaç kanunu veto ediyor.Wall Street yatırımcılarından 6.6 milyon dolar alıyor ve halk pansiyonları fonunu özelleştiriyor.Emlakçılardan 6.2 milyon dolar alıyor ve çevre koruma kanunlarına saldırıyor.Sigorta şirketlerinden 1.1 milyon dolar alıyor ve yaralanmış işçiler için sigorta tazminatlarını kesiyor.Toplamda 40 milyon dolardan fazla bir para söz konusu ve daha sonra NBC’de (500.000 dolar da oradan almış) kendisiyle yapılan çanak röportajda “özel şirketlerden para almış olmam hiçbirşeyi değiştirmez.Hiçbirisi bana ne yapacağımı söyleyemez.” diyor. Ve Arnold’dan konuyla ilgili son inciler ki siz buna itiraf ta diyebilirsiniz: “Sistem şöyle işliyor: Para içeri girer iyilikler dışarı çıkar ve insanlar kaybeder”.
Bu Bush zekalı adamın gelecekte Birleşik Devletler Başkanı olması fikri hiç te şaka değil. Bu gerçekleşebilir. İlluminati’nin desteği tam.Korkarım Terminatör 4’ü çok yakınımızda bir yerlerde izleyeceğiz;hem de Amerika’da vizyona girmeden. Yeni ortadoğu savaşlarında kullanılacak daha iyi bir terminatör düşünemiyorum. Allah korusun bu adam başkan olursa bu bölgenin kocaman bir Ebu Garip’e dönüşmesini izleyebiliriz.Diğer yandansa küçük te olsa bir umut var.Daha şimdiden Arnold karşıtı bir cephe oluşmuş durumda ve kin kusuyorlar.Bu hareket seçimlere kadar büyürse tüm dünya için kötünün iyisi olur sanırım.

Bu konuda daha detaylı bilgi arayanlar için :

conspiracyplanet.com

infowars.com

arnoldexposed.com

http://www.teoriler.com/?q=node/625 sitesinden alınmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir