Avrupa Kültür Başkenti İstanbul

Bugünkü Gazetelere baktığımızda ortak tema şuydu: Avrupa Kültür Başkenti İstanbul için 2010 bugün başlıyor (MUŞ).

Bugünkü Gazatelere baktığımızda ortak tema şuydu:Avrupa Kültür Başkenti İstanbul için 2010 bugün başlıyor (MUŞ)


http://www9.gazetevatan.com/Serefine_Istanbul/281984/1/Manset


http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=940698&title=herkes-sussun-baskent-istanbul-konusacak

Şimdi olaya farklı bir açıdan yaklaşan netpano Yazarı Oktan Keleş’in daha önce sitemizde yaptığı analizlere bir bakalım:

Bahsetmek istediğim bir başka konu “2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul”un resmî amblemi. Acaba bu logonun manası nedir? Ne denmek isteniyor acaba merak ediyorum. Acaba kapıya benzeyen 3 şey nedir? Şimon Perez Millet Meclisinde yaptığı konuşmada “İstanbul bizim için yüce bir kapıdır.” demişti. (http://www.netpano.com/makale/?makale=743, ve http://www.netpano.com/haber/2173/Peres%E2%80%99in/Gizli/Mesaj%C4%B1/Ve/Kartal/Pen%C3%A7esi/)


Meclis tutanaklarına geçti bu sözleri. Ayrıca Papa’nın Türkiye’ye geldiği sıralarda yazdığım “Yeni Dünya Düzencileri, İstanbul ve Papa” da ( http://www.netpano.com/makale/?makale=316) şunları söylemiştim: “Yeni Dünya Düzenini Amerika dillendirir ve organize eder. Ama Amerika’yı kuranlar yahudiler ve masonlardır. George Washington, A.B.D.’nin ilk başkanıdır. Bu şahıs Şeytanîlerin adamı ve asrın baş masonudur. A.B.D’nin başkentinin ismi bu şahsa aittir.Hatta Washington adına masonların, yahudi şeytanî teşkilatının yaptırdığı bir anıtta bulunur. Bu anıta devrin papa’sı bir taş gönderir. Fakat masonik yahudi şeytanî teşkilatı şiddetle reddeder.(2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul’un resmî amblemi. Acaba bu logonun manası nedir?)


BİZ NETPANO olarak , Yukarıdaki logaya karşılık; aşağıda gördüğünüz resmi teklif ediyoruz.Yazımıza devam edecek olursak:


Taşta şu ibareler yazılıdır: “BÜYÜK HAÇ ALTINDA, COSTANİNOPOLİS’TEN KUTSAL TOPRAKLARA BURADAN ADIM ATILACAK. LUTHER’İN SOYUNDAN GELECEK PAPA İSA MESİH’İ ÇAĞIRACAKTIR.” Ayrıca taşın üzerinde belli bazı tarihler vardır.Kısacası bu taşı yahudilerin şeytanî teşkilatı gizlice çalıp Beyaz Saray’ın bugün bulunduğu yere, bahçesinde bir yere gömdüler. Şu an eğer gerekirse Beyaz Sarayı bile havaya uçururlar.”


Dikkat edin şu tabire: ” Costantinopol’dan kutsal topraklara buradan adım atılacak.” Burada bir KAPI’dan bahsedilmiyor mu? Aynı Şimon Perez’in dediği gibi bir KAPI. Bu kapı nereye geçmenin işareti? Acaba Şeytanî, Haçlı ve Vatikan İstanbul üzerinde birleşti mi?Konstantin Takı. 1. Konstantin’in kazandığı bir zafer anısına 312 yılında Roma’da dikilmiş bir anıt. Enteresan değil mi Konstantin’in yeniden karşımıza çıkması? “Müslüman-Türk İstanbul” geri alınmak mı isteniyor? Unutmayalım İstanbul’un Roma dönemi kurucusu aynı Konstantin ve Konstantinapol ismi O’ndan geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir