BARIŞ AKARSU`YU İSTISMAR VE VATAN EVLATLARI

Son 5 gündür hiçbir sorunu bulunmayan (!) mutluluklar ülkesi Türkiye’mde bir Barış Akarsu sendromu yaşandı. Toplumun dibine dinamit koyan rezil yarışmaların birinden galip çıkan Barış Akarsu adlı genç bir şarkıcının, geçirdiği trafik kazası sonrası komaya girmesi ülke gündeminin ilk sırasına oturdu.

Şarkıcı genç kardeşimiz vefat etti dün gece. Allah’dan kendisine rahmet yakınlarına da sabır diliyorum.Ve Fakat. Akarsu’nun ölümle pençeleştiği süreçte yaşanan rezillikler, şahsen beni yeni bir ümitsizlik girdabına sürükledi ve bu ülkede yaşamaktan bir kez daha utandım. Bir yarışma programında birinci olmak ve bir dizide rol almak dışında toplumsal hiçbir statüsü olmayan, ülkeye sanatsal anlamda hiçbir katkıda bulunmamış bir genç için günlerdir hastane kapılarından saat başı canlı yayın yapan sahtekar medyadan, sürüp sürüştürüp, takıp takıştırıp ‘’aman kameralar vardır, iki kelam da ben ederim reklamım olur’’ düşüncesiyle beklide hiç tanımadıkları birisinin hastalığını istismar eden riyakar sanatçı bozuntularından ve bu rezil tiyatro oyununa katkısı olan herkesten TİKSİNDİM!

Hemen hergün şehit haberlerinin geldiği, pek çok ocağa ateşin düştüğü, ülkenin bazı karanlık eller tarafından bilinmezlere sürüklenmek istendiği bir dönemde böylesi bir rezilliğin bana yaptıklarını başka türlü ifade edemiyorum.

Çok değerli medyanın da katkılarıyla o hastanede 5 gün boyunca nöbet tutanlara, ağlama numaralarıyla kamera kamera dolaşarak o bildik ‘’Çok iyi insandı, çok severdik birbirimizi’’ yalanını söylemekten utanmayan sanatçı bozuntularına sormak istiyorum. Bu ülkede yıllardır terör denen bir ateş var binlerce vatan evladını yutan. Bu topraklar için canını vermiş hangi şehidin cenazesinde saf tuttunuz? Hangi vatan evladının ateş düşen ocağını ziyaret edip acılı anne babalara sabır telkin ettiniz. Hangisi için iki kelime dua ettiniz?

Sizler dejenere olmuş iğrenç ilişkilerin esiri olarak o gece kulubünde, bu gece kulubünde şampanya patlatırken, patlayan mayınlarla kolunu bacağını bu ülkeye feda eden,

hainlerin kurşunlarıyla yataklara düşüp aylarca komada kalan, acı içinde kıvranan ve belkide ölümü bekleyen hangi vatan evladını ziyaret ettiniz, hangisi için şifa bulsun diye dua ettiniz? Hangisi için ‘’Ahmetler, Mehmetler, hasanlar ölmesin’’ kampanyaları başlattınız Ve siz raiting esiri ahlak katliamcıları! Siz bu evlatların hangisi için hangisi için hastanelerden yayın yaptınız? Hangisinin kopan bacağı, mahvolmak hayatı, yıkılan umutları sizin umrunuzda oldu?

Artık YETER! Bu milletin sağduyusu ve aldığı peygamber duası elbet dirilişe vesile olcaktır. Ve siz kan emici sülükler! Hakkınız olan tarih çöplüğü sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir