CLEVELAND’DAKİ BİR LABORATUARDA GİZLENEN FELAKET

CLEVELAND’DAKİ* BİR LABORATUARDA GİZLENEN FELAKET
– JÜPİTER HASTALIĞI –


İşe önce FBI, sonra da CİA el attı, “çok gizli” koduyla.


ACB koduyla iletilen bilgi şu: Daha önce hiç bilinmeyen bir virüs tespit edildi.


Virüsün kaynağı bilinmemekle beraber, ilk önce bir çocukta tespit edildi. Şu an Latin Amerika’da hızla yayılmakta olduğu, bir kasabanın ise karantina altına alındığı ve bu karantinanın da dünya kamu oyundan gizlendiği istihbaratı alındı.


Bu tehlikeli virüsün etkisi şu: İnsanın bağışıklık sistemini hızla yok etmektedir. Bir anda insanın suretini kömüre çevirerek, adeta mumyaya çevirdiği gözlendi.


Haziran-Temmuz aylarında, eğer önü alınmazsa, tüm dünyaya yayılacağı rapor edildi.


Bu virüs Cleveland’da özel olarak üretildi. ABD tarafından da biyolojik silah listesine eklenmesinin öngörüldüğü ancak şu an kontrolden çıktığı belirtiliyor.


Bu tehlikeli virüs JÜPİTER Hastalığı olarak kodlandığı da gelen bilgiler arasında.


Peki bu hastalığa neden Jüpiter Hastalığı denildi?


Jüpiter’i inceleyen NASA’daki bilim adamları, Jüpiter’deki kızıl halkalardan birinin yok olduğunu tespit ettiler.(http://www.beyazgazete.com/haber/2010/05/13/jupiter-in-halkasi-kayboldu.html)


Bu virüsün de, insanı sanki hiç yaşamamış gibi genlerini sildiğini, bu sebeple bu hastalığa JÜPİTER Hastalığı denildiği söylenmektedir.


Jüpiter ile bu hastalığın ne gibi bir bağı var? Bu konu ile ilgili şu an net olarak bir bilgi elde edilemedi. Bu bilgi elde edildiğinde sizlerle paylaşılacaktır.


Bu hastalık deşifre olduğu için mi, 17 yaşındaki çocuğun haberi anti -haber olarak servis edildi?


(Gençliğin sırrı bu çocukta mı gizli? Manşetleri ile verilen haber… )


(http://www.bugun.com.tr/haber-detay/101895-gencligin-sirri-bu-cocukta-mi-gizli-haberi.aspx)


EK BİLGİ:


Bu sene kene vakalarında değişik bir kene cinsi veya ölümcül bir böcek ile karşılaşacağız.


Bir nevi yeni bir kene türü bu….Bu kene türü diğerlerine göre daha tehlikeli olarak görülmektedir.


Bu konuyla benzerlik taşıyan daha önceki makalemize bakılabilir. (http://www.netpano.com/makale/?makale=1062)Erol Derman 17.05.2010


[email protected]


*


Cleveland, ABD’nin kuzeydoğusunda, orta batı bölgesindeki Ohio eyaletinde bulunuyor. Şehir, Büyük Göller bölgesinde, Cuyahoga Nehri’nin Erie Gölü’ne döküldüğü yerde, 200 yıl önce kurulmuş. Şehrin 1850’lerden sonra, özellikle 1900’lü yıllarda gelişmesinde nehir ve göl taşımacılığı, petrol, demir-çelik, madencilik, otomotiv, inşaat gibi sanayiler önemli bir rol oynamış. Bu gelişimde John Rockefeller’ın dünyanın ilk petrol devi Standart Oil şirketini Cleveland’da kurmasının da büyük bir payı var. Cleveland 1980’e kadar, ABD’nin üçüncü büyük şirketler merkezi konumundaydı. Ohio başta havacılık olmak üzere, teknolojik yeniliklerin geliştirildiği bir eyalet olarak tanınıyor. NASA’nın sekiz araştırma merkezinden Lewis Research Center, Cleveland’ da. Yine bir kamu ve özel sektör işbirliği girişimi olan Ohio havacılık ve Uzay Enstitüsü Cleveland’ da konuşlanmış. ABD Hava Kuvvetlerinin en büyük araştırma-geliştirme laboratuarı ise Dayton’daki Dwight-Patterson Hava Üssü’nde bulunuyor. Uçak motorları üreten General Electric, Pratt and Whitney, Hughes gibi dünyaca tanınmış dev şirketler, Goodrich lastik fabrikası, uçak fren sistemleri ve elektronik hedef belirleme sistemlerini üreten tesisler de Ohio eyaleti içindeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir