Dünyanın Geleceğini Olduvai Theory`si mi Düzenleyecek

Birçok ülkenin uzmanları şu sıralarda ardı ardına raporlar hazırlıyorlar. Sanki birilerinin çok acelesi var gibi. Amaçları ne bilen biliyor.

Bilmeyenler için biz bir takım bilgiler vererek bu amaçları az da olsa ortaya çıkaralım. Bu bilgilere de şu anda bu yazıyı okuduğunuz internet ortamından bulduğumu söylesem hiç şaşırmasınız eminim.

Efendim Arjantin’in güney kutbuna yakın yerlerde olağanüstü buz kütleleri ardı ardına erimeye başladığında bilmem haberiniz var mı? Yüzyılladır erimeyen buzullar ardı ardına erimeye başlıyor. Mevsimlerde o kadar anormal bir durum olmadığına göre bunlar kendi kendilerine erimiyor Buz kütlelerini eritmek için bir ekip gece gündüz çalışıyor. Onların bir planı var ise bu dünyada başka planlarda var unutmamak gerek.

ABD’deki iktidarın etrafındaki kişilerin nasıl bir düşünce yapısında olduğunu burada anlatmaya gerek yok. Irak,Afganistan’da yaptıkları hepimizin malumu.
Şu anda ABD`yi yöneten neo com lar kendilerini Tanrının seçilmiş insanları olarak gördükleri için kendilerini kutsal bir savaşın önderleri olarak görüyorlar. Bunu komplo teorileri ile filan açıklamaya gerek yok.

Türk askerinin başına geçirilen bir çuval bu insanların hırslarını dizginleyemediklerini ortaya koymuştu.
Bu planları içinde birçok teori ve plan yapıyorlar. Bu planlardan birisi olan OLDUVAİ THEORY hedeflerine nasıl ulaşacakları konusunda bir fikir verebilir.

Kafalarındaki Dünyada inanan insanlara yer yok. Yapacakları teoriye göre Dünya nüfusunun 2015 yılında 6 milyar 900 milyon kişi ile doruk yapacağı, 2015 ten sonra artmayacağı ve 2050 yılında 2 milyar kişilik asıl hedeflenen ari bir dünya nüfusu olacağı söyleniyor, yani 2015 ile 2050 yılları arasında beş milyar kişi kendiliğinden ölecek ya da öldürülecek. Sebep ise net enerji azalması.Bu herkese söylenen ve yazılan bir senaryo.

Dünyada kişi başı tüketilen enerji miktarındaki dramatik azalma. Öte yandan “kotu” olarak nitelendirebileceğimiz durumların 2008 yılından sonra yaşanmaya başlanacağı da söyleniyor. Yani bu işin şakası yok.

Adamlar oturup birde plan yapmışlar

www.thesocialcontract.com/pdf/sixteen-two/xvi-2-93.pdf

adresine bakarsanız ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.
Bu teorilerin bir başka benzeri daha var. Popular mechanics adlı kurum 9/11 komplo teorileri ile ilgili bir çalışma yapmış. Komplo teorilerinin “komplo teorisi” olduğunu belirtiyorlar.
70 tane uzmanla görüşüp iddiaları tek tek çürütmüşler. 9/11 ile ilgili 3 binden fazla kitap yayınlanmış ve bunların yarıdan fazlası devlet tezini kabul etmiyor. Orada ne olduğunu hiç bilemeyeceğiz anlaşılan. Bu açıklamalara da

www.popularmechanics.com/science/defense/1227842.html?page=1&c=y

adresinden ulaşabilirsiniz.
Tüm bunları okuyunca bu adamların amacı ne olduğunu anlamamak gerçekten safdillik olur.
Bu planlar yapılırken son aylarda olan iki ölümden’de bahsedemeden geçemeyeceğim. Birisi İsrail Başbakanı Şaron diğeride Bosna kasabı Slobodan Miloşeviç’i ani ölümleri. Bu iki cani’nin ortak noktası ellerinde binlerce insanın kanı vardı.

Savaşı bahane ederek yaptıkları katliamlar herkesin hala zihninde. Şaron doktor kontrolü sırasında beyin kanaması geçirdi. Hala öldüğünü de açıklamadılar hala karar aşamasındalar. Miloşeviç ise tek başına kaldığı hücresinde öldü. Artık kötüler çok fazla yaşamıyor.
Şimdi de bu kişileirn başka bir planından bahsedelim
Incil`in vahiy bölümünde “666 Şeytanın rakamıdır, O gökyüzünde belirdiğinde artık kıyamet gelecektir“ der.
Siyonizmin de 3 aşaması vardır. Birincisi Kudüste bir devlet kurmak.

Nitekim bunu yaptılar. Ikinci aşaması; bu devletin sınırlarını Nil ile Fırat`a dayandırmaktır. Bu sınırların içinde Türkiye’nin yarısı bulunmaktadır.Yine Yahudi inancına göre Musa`nın vaat ettiği topraklara ulaşıldığında; Isa Mesih gökten inecek ve İbrani ordularının başına geçecektir. Deccalın orduları ile savaş olacaktır.

Yani o gün kıyamet günüdür. 666`nın göründüğü
gündür. Bu nedir diye sorarsanız açıklayalım. Yukarıda bahsettiğimiz planların yanında ABD’nin şimdiki yönetimi devreye giriyor. 666`nın görüneceği yıl 2012`dir. Ve bu zamana kadar Vaat edilmiş topraklar alınmalıdır. Aksi taktirde kehanet gerçekleşmeyecektir. Sadece 7 seneleri kaldı anlayacağınız.

Bunu da şimdiki yetkili Olmert geçen duyurmuştu. 2012 İsrail gerçek sınırlarına ulaşacaktır. Ama tabi gerçek sınırlar büyümek anlamında mıdır yoksa daha da küçülmek anlamın damıdır bunu herkes görecek.

Olmertin açıklamasını http://groups.yahoo.com/group/Netpano/messages adresinden almanca olarak okuyabilirsiniz.
Dikkat ederseniz Bush, Kasım 2004 seçimlerini kazandıktan sonraki Başkanlık
seçim konuşmasında “Yıldızların ötesinden talimat aldım. İlahi bir çagrı“ söylemleri ile kendisinin seçilmiş olduğunu altını çizerek söylüyordu. Eğer seçildiğini iddia ediyorsa mutlaka birileri de onu seçmişti.

İşte aslında seçen kim onu oraya getiren irade ne. Bu soruların cevapları bazılarımız için bilinmeyen değil. Bush doğru söylüyordu. Onun çağrısı bu gök cismi idi. 666. Bir takım kişiler bunu deli saçması olarak gördü. Ama koskoca ABD başkanı deli değildikti ne dediğini de gayet iyi biliyordu. Bir kısım yere mesaj verdi. Ama o konuşmayı önüne koyanlar bu kadar da salak değillerdi.

Eğer 2012’kadar bu adamlar bir operasyon yapamazlarsa bir planı gerçekleştiremeyecekler. Kendi kabbala ve talmut bilgilerine göre yaşadıklarını bildiğimiz bu kişiler hedefe ulaşmak için her şeyi yapabilecek durumdalar..Eğer 2012’e kadar bir olaya yapamazlar ise bir 3661 sene daha bekleyecekler.

Belki de dostum Burak Turna’nın yazdığı Metal Fırtına da bunun bir parçasıdır. Belki de Saldırı kitapta yazıldığı gibi 2007 `dedir. Mesele yukarıda yazılan inançların doğruluğu veya Batıl inanç olması değil. Mesele onların buna inanması ve buna göre hareket etmesi.

Biz onların ne istediğini biliyoruz. Eğer biliyorsak bizde O zaman ne yapmamız gerektiğini de biliyoruz. Onun için www.netpano.com arada bir bakın bilgilenin.Çünkü bu sitenin yazarlarının amacı sizi bilgilendirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir