Genelkurmay Başkanlığı web Sitesi Abdullah Gül’ü henüz Cumhurbaşkanı olarak duyurmadı

Genelkurmay Başkanlığı web Sitesi Abdullah Gül’ü henüz Cumhurbaşkanı olarak duyurmadı

Bugün 28 Ağustos 2007. İstanbul Saat: 18:35

Genelkurmay Başkanlığı’nın http://www.tsk.mil.tr/ adresinde 27 Ağustos 2007 tarihli bir haber var manşette. Haberin girişinde Sayın Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet SEZER, Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alay Komutanlığına 27 Ağustos 2007 tarihinde veda ziyaretinde bulunmuştur, deniliyor.

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Sn. Abdullah Gül’ün 11. Cumhurbaşkanı seçilmesi ile alakalı bu güncel ve etkin sitede henüz bir haber, tebrik, kutlama vs yok.

Cumhurbaşkanlığı’nın sitesinde ise 11. Cumhurbaşkanı Sn. Abdullah Gül yer alıyor.

Burada dikkatimi çeken husus şu: www.tsk.mil.tr sitesindeki bilgileri güncelleyen ilgili kişiler gece yarısı basın bildirisine yer vermekteki maharetlerini gösterme imkânını şimdi neden bulamadılar. Doğrusu anlayabilmiş değilim.

Bugün 28 Ağustos 2007. İstanbul Saat: 18:35

Bu arada 11. Cumhurbaşkanı Sn. Abdullah Gül’e yeni görevlerinde başarı dileklerimi arz eder; Hürriyet gazetesi yazarı Sn. Enis Berberoğlu’nun dikkat çektiği önemli bir husus olarak devletleşmemesini arz ederim.

Bilhassa da eski milletvekillerinden Sn. Vehbi Dinçerler’in 8. Cumhurbaşkanı Sn. Turgut Özal için Çankaya’ya çıktıktan sonra Özal’ın kimyası değişiverdi” sözlerindeki ister olumlu ister olumsuz değişimlere maruz kalmamalarını temenni ederim.

Hayırlı, uğurlu, bereketli olsun.

Devletimize, milletimize, ordumuza, hepimize…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir