GENETİĞİYLE OYNANAN MİLLET

Yüzyıllardır Türk milletinin kanını zehirlemeye çabalayanlar, sabırla sebat edip bugünleri bekleyenler şimdilerde gösterdikleri çabanın meyvelerini toplamaya başladılar bir bir.

Bir bilim adamı sabrıyla Türkiye laboratuarı üzerinde çalışanlar sonuca ulaştı. Gözleri aydın olsun, Türk milletinin genetiğini bozmayı başardılar.

Evet evet abartmıyorum her yönüyle tarihte saygıyla yad edilen bu milletin genetiği bozuldu. Bunda artık şüphe yok, Yoksa nasıl açıklanabilir 600 sene dünyaya adalet dağıtan, sadaka taşlarını icad eden, aç kurtları doyurma vakfını kuran bir milletin şu anki durumu.

Milletine aşkla bağlı olanları bile ‘’Yok abi bizden adam olmaz’’ noktasına getiren şey işte o kahrolası genetik değişiminden başka ne olabilir ki?

Ünlü İngiliz devlet adamı Lord Curzon’un Lordlar kamarasında eline Kuran-ı Kerim’i alarak ‘’beyler biz Türklerin elinden bu kitabı almadıkça onları mağlup edemeyiz’’ sözünü dikkate alanların, Lord Curzon’un vasiyetine ne denli sadık kaldıklarını bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak bu şanlı milleti ne hale getirdiklerini üzülerek ve kahrolarak izliyoruz..

İzliyoruz hem de her an. Beyaz cam, bu kahredici gerçeği bize her gün haykırıyor. Gerçeğin adı kimi zaman Tele Vole kimi zaman kadının sesi kimi zaman Tülin-Caner kimi zaman Ahu ve Meriç’in maceraları oluyor.

İletişim adı verilen iksirden bir tutam, birazcık globalleşme denen kontrolsüz kaynaşma, üzerine dinden, ahlaktan arındırılmış laiklik adlı belirsizlik Hooop karışım tamam. Karışımı yavaş yavaş milletin kanına enjekte ediyoruuuz Genetik değiştirme işlemi başarıyla sona ermiştir.

Yüzyılarca dünyaya adalet yayan, ilmin irfanın öncülüğünü yapan onurunu gururunu Çin seddine kadar ulaştıran Türk Milleti başarıyla Beyaz camın içindeki ahlaksızlığa esir edilmiştir. Artık Hülya Avşarla İbrahim Tatlıses’in raiting kokulu aşkı, Ahu ile Meriç’in, Caner’le Tülin’in vıcık vıcık edilmiş, insanlık onurundan arınmış ilişkisi, Mankenlerin şarkıcıların gece kaçamakları, Semra hanımın kanal kanal dolaşıp sergilediği riyakar şovları Aile saadetinden, komşumuzun ve hatta yavrularımızın derdinden Filistinli’nin Irak’lının, Çeçenya’lının feryadından daha önemli bir hale gelmiştir.

Düşünmesi klinik deneylerle engellenen Türk halkının sosyal ve politik düşünme kabiliyeti başarıyla laik-anti laik formatıyla sınırlı tutulmuştur.

Gözleri aydın olsun dıştaki ve içteki Lord Curzonların.. Kuranı almakla kalmadılar elimizden onurumuzu gururumuzu ve özgüvenimzi de aldılar bizden..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir