Global Ordu’nun Aslı

İstanbul Fatih camiinin avlusunda bir ağaç altında hem oturuyor hem de hayranlıkla ecdat yadigarı muhteşem mimariye bakıyordum.

Zihnimde de son günlerdeki realite, Lübnan melesi geçiyordu. Ülkelerin barış gücü altında Asker gönderme talebi.

Geçenlerde İsrail Lübnan’ı bombalarken, katıldığım bir radyo programında şunları söylemiştim.İsrail’in bu saldırıları duracak ateşkes yapılacak hizbullah bir kahraman olarak lanse edilecek.

BOP denilen plan asrın planı, planın içeriği aslında şudur.
Şu anda ABD ve İsrail direk burayı işgal edemez.
İsrail arz- mevdudu ,ABD’de global planını sağlamak için önce bu bölgedeki tüm Müslüman ülkeleri birbiriyle savaştırmak istiyor.

Bunu da etnik, mezhepsel söylemlerle ve bir takım haritalar yapıyor.
Kimse bunu düşünmüyor, ABD ve İsrail bir takım haritalar yayınlıyor, haritalarda tüm İslam coğrafyası

Türkiye’mizde içinde olmak kaydıyla bölünmüş.
Şimdi dikkat..Örneğin Pakistan ikiye İran ikiye, Türkiye ikiye, üç’e, Irak on’a keza vs..

Şimdi bu resme baktığımızda ne çıkıyor, İran Azeri ve Acem olarak ikiye bölünmüş, Azeri kim Müslüman, Acem kim Müslüman.

Türkiye ona keza Türk, Müslüman Kürt Müslüman Pakistan’daki bölünmüşler Müslüman,bunlar etnik olarak birbirlerine devlet vaadiyle birbirine sokulmak istenen Müslümanlar, birde mezhepsel olarak birbirine düşürülen Müslümanlar var.
Bunlarda Şii, Sünni adı altında Şii kim ?
Müslüman Sünni kim ?
Müslüman velhasıl kerem.

Bu planda asıl amaç bölgedeki tüm Müslümanlar birbiriyle savaştırmak temizlemek sonra arz-ı mevdudu veya planları gerçekleştirmek tıpkı Hıristiyan Avrupa’nın 2 Dünya savaşında birbirini kanını döküp içtiği gibi bu planda bu sefer islamı birbirine sokup kanını döküp içtiği gibi bu planda bu sefer islamı birbirine sokup karşıdan seyredip zamanı geldiğinde planlarını uygulamak…
(Müslümanların sağ duyusuna sunulur)

Tüm bu sırada bunları düşünürken bir kuş yine geldi, ve şunları söyledi (Global Ordu) Yeni dünya düzencileri yeni bir dünya ordusu kurmak için kolları sıvadı.
Bu tüm Ülkerlerden sözde katılımlarıyla oluşturulacak Ama BM ordusu gibi değil. Bu tam bir Dünya polisi istediği operasyon yapacak istediğini terörist diye yargılayacak. Örneğin istediğini kahveden alıp merkezlerine götürecek istediğini yapacak. Tam yetki ve sorgulanamaz bir güçle şimdiki plan bu BM askerleri oluşturması sorun oluyor.
Falan filan gibi söylemlerle kayıtsız şartsız bir Dünya ordusu…
Diyerek uçtu ve gitti
Ah bu kuş her şeyi anlatsa ne olur….
Sevgilerimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir