HAZIR KITA -KONFERENSLAR

Değerli dostlarım; sanırım uzun süredir Trabzon’da bulunduğumuzu biliyordunuz… Trabzon’un fethiyle beraber akıncı sülalelerden biri olarak bizzat Fatih Sultan Mehmet tarafından dedelerimiz, bölgede İSMAİLÇEBİOĞULLARI eşrafı olarak Türkleştirme/İslamileştirme çabalarında bulunmuşlar…

Naciz şahsımızda bu meşhur Trabzon’a atfedilen olaylardan sonra Araştırmacı-Yazar olarak


Gümüşhane’ye kadar değerli lise arkadaşım Avukat Halis Yeşilyurt kılavuzluğunda bir çok bölgede gerekli inceleme ve araştırmalarda bulunduk. Başta Sürmene Kamu-Sen Teşkilatı olmak üzere bir çok özel gruba tabiri yerindeyse brifingler verdik.


Özellikle Sürmene Belediye Başkanımız Cemalettin Aksoy Beyefendi’nin konulara olan özel ilgisi, İstanbul’a gelerek şahsımızdan değerli ağabeylerine bahsetmesi, ağabeylerinde bizleri arayıp bölge hakkında yaptığı çalışmaları değinmesine kadar sürdü. Demek ki; ortada halihazır “ÖLÜ TOPRAĞINI ÜZERİNDEN ATMAYA HAZIR BİR TÜRKLÜK hatta İNSANLIK DÜNYASI VAR. ELEKTRİĞİ KESİLMİŞ KANDİLLERİN ELEKTRİĞE İHTİYACI VAR!!!


Zaten Türklüğün; ilmi, edebi siyasi, sosyal, iktisadi kısaca her alanda Allah yolunda hizmet eden sosyal bir ırk olduğunu Muhterem Büyüğüm Seyyid Ahmed Arvasi’de başta DOĞU ANADOLU GERÇEĞİ olmak üzere, bir çok eserinde açık açık beyan buyurmuşlar. Bediüzzaman’da daha o zamanlar kavmiyetçilik yapan bir takım aklıevvel, işbirlikçi bir takım Kürt ahaliyi uyararak, “TÜRKLER SİZİN AKLINIZ SİZ DE ONLARI KUVVETİSİNİZ. AKILSIZ KUVVET BÜNYEYE ZARARDIR…” nevinden sözlerle kendilerini uyarmıştır. Hatta, eserlerinin bir çok yerinde TÜRK demekle MÜSLÜMAN demenin eş kelimeler olduğunu, tüm dünyanın Müslüman mısın sorusu yerine bir çok insana TÜRK müsün? şeklinde soru yönelterek aslında Müslüman mısın demeyi kastettiğine dikkat çekmiştir.


Bediüzzaman yine bir çok eserinde Kuran’ı Kerim’de Allah’ın orduları olarak işaret edilen topluluğun; içtihaden TÜRKLER olduğuna inandığını vurgulamıştır…***


Bu ara fasıldan sonra gelelim yine Trabzon’a….


Önümüzdeki günlerde kendimize göre hazırladığımız özel bir kurguyla “Küresel- Siyonist emperyalizmin” Trabzon’da ne gibi çalışmalar yapıldığını yine NETPANO’nun dijital sayfalarından okuyacaksınız. Zira küresel emperyalizm bir takım şirket baş bayiliklerini her yerde olduğu gibi yine kendi familyasına ikram ederek iktisadi ve sosyal ağını Trabzon’da da kurmuş. Hatta şirket logolarına, “siyon yıldızını” çeşitli atraksiyonlarla şirket logosu yapacak kadar da işi ileriye getirmişler.


Bu konuyu dediğim gibi özel bir dosyayla gündeme getireceğiz….***


Diğer haberlere gelince……


Bir çok okurumuz Allah eksikliklerini göstermesin çalışmalarımız hakkında bilgi edinmek istiyorlar. Bu amaçla bu köşede şahsi meyillerin dışında bazen yaptığımız çalışmalarla ilgili değerli dostlarıma haber uçurmaya çalışacağım. Lütuf ve ilgilerine sonsuz derecede minnettarım…


MPL TELEVİZYONU (HAZIR KITA)


Sayın Gazeteci Yazar Güzin Osmancık Hanımefendi’nin şahsımızla yaptığı bir röportajdan sonra aynı televizyonda TÜRKSAT 1C uydusundan 5 kıtaya yayın yapan MPL (MEDENİYET PLATFORMU) Televizyonunda , HAZIR KITA isimli bir programa başlamamızın İnşaallah yararlı olacağına karar verdik. Programın ismi, Türk halkının gerçek sevdalılarından ve hadimlerinden bahsettiğimiz bir sırada Televizyonunda Yönetim Kurulu Başkanı olana Dr. Mustafa Sayı Beyefendi, orada kullandığımız birkaç kelimenin maksada uygun olmasının yanında sinerjik gücünü de keşfetmesiyle ortaya çıktı.


KONFERANSLAR


Trabzon’a gitmeden evvel lütfederek bu konuda kitaplarımızla ilgili teveccühleri de esirgemeyen BÜYÜKÇEKMECE MHP teşkilatından Sayın Salih Akkurt Beyefendiyle telefon görüşmesinde bulunmuştuk. Trabzon dönüşünün konferans için uygun olacağına karar verdiğimiz için nihayet, 27 MART SALI AKŞAMI BÜYÜKÇEKMECE MHP TEŞKİLATI KONFERANS BİNASINDA SAAT: 20.00′ da “TÜRKİYE’NİN PETROL SAVAŞLARI MİLLİ PETROL POLİTİKAMIZ” isimli bir konferans vermeye çalışacağız.


Ayrıca Karakutu yayınlarından kardeşim Hüseyin Yama, Ümraniye Belediye’sinin de böyle bir çalışma için organize olduğu bildirdi ki, bizler her zaman bu ülkenin Hazır Kıta’sının bir neferi olduğumuzu MİLLİ BİRLİK VE BÜTÜNLÜK için her yere koşmaya amade olduğumuzu bizimle teması geçen tüm kardeşlerimize ilettiğimiz gibi Karakutu yayınlarına da ilettik.


ÖDÜL…


Bendeniz ve dayıoğlum Refaheddin Çebi Sürmene Belediye Başkanı Cemaleddin Beyefendi’nin yanındayken, bu defa gelen telefon Batı Trakya Strateji ve Araştırma Merkezi Başkanı Süleyman Sefer Cihan‘dandı. Süleyman Bey, AYASOFYA VE PATRİKHANE ÜZERİNDEN OYNANAN OYUNLAR- JUDASOFYA” kitabımızın yaptığı hizmetlere değinerek, kitabın PONTUS MESELESİYLE ilgili bölümünün SAĞIR ODA dizisinde de senaryoya yedirilerek yayınlandığını belirterek hizmetlerimizi ödüllendirmek Hakeza STV’de yayınlanan “YAĞMUR ZAMANI” isimli dizinin de bir çok teşhisimizi senaryoda kullandığına değindi. Bu açıklamaların ardından Sayın Sefer Cihan Önümüzdeki günlerde İnşaallah kendisiyle bir yemek yiyip, Batı Trakya Türkleri Araştırma ve Starateji Merkezi olarak Türk halklarına olan çalışmalarımızı ödüllendireceklerini belirtiler.


Bu arada pek yakında “METAFİZİK İSTİHBARAT”Nisan ayıyla birlikte kitabımızın NOKTA YAYINLARINDAN sahaya çıkacağını duyurduktan sonra, EMRE YAYINLARINDAN çıkan “GİZLENEN TALMUD YASALARI” kitabımızın 3. Baskısının yeni bir kapak çalışmasıyla, “ŞEYTANIN AYETLERİ- GİZLENEN TALMUD YASALARI” şeklinde daha anlaşılır ve içeriği yansıtır şekilde okurlarımıza ulaştırılacağını bildirmek isterim…


Sahalarında bir çok gizemi ve bu gizemler üzerine inşa edilmiş habislikleri ortaya çıkaran bu araştırmalarla; GÖZLERİMİZDEKİ BAĞI KALDIRIP, KULAKLARIMIZDAKİ KAR SUYUNU TEMİZLEMEYİ AMAÇLIYORUZ…


“HERŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDİR


GÖRÜLMESİ GEREKEN HERŞEY,


ANCAK O’NUN GÖZÜYLE GÖRÜLÜR!.. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir