İRAN MAKAS’A GİRECEK! TÜRKİYE VURULACAK!!!

Uluslararası stratejiyi takip, “şeytanı takip” kadar zordur…

Ne zaman değişeceği ve sizi ne zaman satıp, çırak çıkaracağı bilinmez…

Sadece saha ve masada/arşiv yaptığınız enformasyonla muhaberat/istihbarat yapamazsınız. Elektronik ve sinyal istihbarat çapınızı ve kontr operasyon için plan ve strateji bilginizi artırır ancak, “METAFİZİK İSTİHBARAT” kullanmadan kimse uluslararası strateji de başarılı olamaz.

“Kıyamet kuşağı insanlarının Metafizik İstihbarat” ile ilgili çalışmaları, “BABİL”de, “Harut ve Marut” isimli iki insan görünümlü varlıkla başladı. Bunlar “Şeytansı” değil, “Rahmani” varlıklardı ve yeryüzünde bu ilmi talep edenleri bozgunculukta kullanmamaları için uyarıyor, ondan sonra yetenekli olanlara öğretiyorlardı.

Allah yeryüzüne böyle bir ilim koymuş hala daha “çapsız/maddeciler”ki biz onlara “oyuncak severler” diyoruz inkar ededursun; insanoğlu kaşarlı EGO/Tanrısallaşma histerisiyle bu ilmi önceleri kadın ve kocası arasını ayırtmakta kullanırlarken zamanla uluslararası stratejide kullanmaya kadar işi ilerlettiler…

Bakınız zaten Şeytan (Evvel de Cinler alemi dönemindeki ismi EL-HARİS’ti ve faydalı bir mahluktu ancak Adem’i kıskanarak hayatına bir makas attı) başlı başına bir METAFİZİK İSTİHBARATÇIDIR!. Tüm kuvvet ve kudreti “İSMİ AZAM” denen Allah’ın çok çok özel bir takım isimlerini bir araya getirerek yaptığı “ritüelden” gelir.

Bu dua ve ritüel sonucu tüm kainatı aşağı yukarı “7 saniye” de gezer ve rapor alır. Ancak kudret ve kuvvet yine Allah’tan tabii! Ancak kullanma ehliyetini ŞEYTANLIK sıfatıyla yürütüyor ki buna izinli!… O şeytanlığını insanoğlu da Allah’ın Halifeliğini yapacak/ yapmalı zira ELEST MECLİSİNDE yapılan vazife taksimi bu!..

Tabii, bu alanda Cinlerden olmasının veee o buudda yaşamasının büyük avantajları var gibi görünse de o buud da ve yeteneklerde hareket eden müsbet kuvvetlerde vardır. “EL-HADİR”, Anadolu coğrafyasında bilinen ismiyle “HIZIR/HIDIR” , tıpkı Noel baba gibi tonton, insanların yardımına koşan sevimli ihtiyar olarak bilinse de asıl vazifesi ve statik olmayan görüntüsü bu değildir. O, GİZLİ/ÖRTÜLÜ HARBİN BAŞKOMUTANIDIR!

Anadolu Erenlerinin yani “KOLONİZATÖR TÜRK DERVİŞLERİNİN” tüm dünyadaki ÇARIKLI GENEL KURMAY’ın (ÇARIKLI ERKAN-I HARP)’İN başkomutanı; Zaten buud değiştirmeden evvel; Dünya’ya hakim olan birkaç liderden biri olan Hz. ZÜLKARNEYN’nin teyzesinin oğlu olup aynı zamanda “ordularının da başkomutanıydı!..”

Konuyla bağlantısı çok var, EVET ama…

Şimdilik bu açıklamalar burada sabit kalsın biz biraz başlıktan daha direkt ifadelerle bahsetmeye çalışalım:

(….)

“Ankara’da bir millettekiyle zihin kontrol çalışmaları hususunda bir araya gelen ekibin içindeyiz. Sohbet geniş açılardan yapıldı. İki profesör ve benim gibi meraklı üç kişi. Milletvekili arabayı hazırlamaya gitti, diğerleri de kendi yoluna. Masada Azeri profesörle ben kaldım. Prof, Ahmedi Necat’a benzeyen nükleer enerji çok mütevazı birisi. Fırsat bulup kafamdaki İran’ın İsfahan’daki nükleer çalışmaları hakkında detay sordum:

Şaaakkk diye şu cümle:

“ O ÇALIŞMALAR TÜRKİYE’YE KARŞI YAPILIYOR, BAŞKA HESAPLAR VAR…”.

Doğrusu, “Gece gördüğü rüyayı anlatmamasına rağmen, hem rüyası deşifre olmuş hem de yorumun almış adam gibi afalladım.”

Nitekim benim elimdeki bilgiler fizik ötesi kaynaklara ait derlemelere dayanıyordu. Ayrıca, Muhyiddin Arabi Hazretlerinin çırağı rollerinde de değildim. Halk Bilimcilik yapıyorken edindiğimiz atiye ait malumat-ı beşer di yani… Derdim de; bu atisel malumat-ı beşeri fizik verilerle birleştirip gelecekle ilgili sağlıklı bir analiz yapma temayülüydü.

(…)

Muhabbetin gerisi şimdilik kalsın ancak…

Bakınız değerli okuyucum:

“İSFAHAN gizli Yahudiler için (lütfen bizdeki dönmeleri ve üslerini hatırlayın) stratejik stratejik bir üstür. Tıpkı Gürcü Yahudisi, Stalin’in Gürcistan’dan çıktığı “o bölge” gibi kara büyüyü ve zihin kontrol çalışmalarını en güçlü tuttukları bir bölgedir. Ve sayıları 70 binden fazladır ve Molla rejimi içinde “harika derecede” kamufledirler. İran’ın yarın Türkiye’ye karşı dönecek politikalarına egemen olacak kadronun gayrimeşru her türlü ilişkisinin belgeleri ellerindedir. Hatta İngiliz Bankalarındaki hesapları bile!.. Bu yüzden de elleri sağlamdır. Tüm dünya İSRAİL-İRAN gerginliğini yanlış okuyor. Sözde İslam alemi içinde İran, Siyonizme karşı bayrak yapılırken karşımıza o sıfatta bir İRAN çıkarmayacaklar. İran halkı bile bu oyunu bilmeden halklar düşman yapılacak.

Ayrıca; özellikle RUSYA’nın “Asrın Tilkisi Putin” üzerinden İran’a desteğinin arkasında Siyonist İsrail Belletmenleri vardır. Putin, bir “KABAL METAFİZİK İSTİHBARATÇISIDIR”. Dünyanın hemen hemen bütün liderlerini cebinden çıkaracak gizli ilimlere sahip birisidir ve bu konuda sürekli olarak kendini yeniliyor!..

Lütfen “İSRAİL A PLANI’ üzerinde bira kafa yorun ve “makas atma” deyimine biraz çalışın.

Bakınız bendeniz, Zonguldak’ta, kömürden dolayı, bu “demiryolu ve tüneller şehrinde” büyüdüm. 10 bin km’lik dümdüz bir yolun 70 cm’lik bir rayla makas atılarak koskoca bir treni ve içindekileri nasıl başka bir yola çevirdiğini pek çok kez izledim.

FERDİ VE MÜNFERİT/ GLOBAL DÜNYA “70 CM’LİK MAKASLARLA” yönlendiriliyor. NİCE TOPLUM VEYA CEMAT LİDERLERİ BİNLERCE KİLOMETREYİ BU “70 CM’LİK MAKASLARA” GİREREK HEBA ETMİŞLERDİR!!!

İRAN, MAKASA GİRECEK!

TÜRKİYE, İSTANBUL’DAN VURULACAK!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir