Kennedy suikasti gibi

Star gazetesi İsmailağa Camii’nde öldürülen emekli imam Bayram Ali Öztürk cinayetinde 4 kişinin rol aldığını yazdı. Cinayeti Kennedy suikastine benzetti.

Kayıplara karışan 3 şüpheli, ABD eski Başkanı Kennedy suikastında olduğu gibi, delil bırakmamak için bıçağı saplayan arkadaşları Mustafa Erdal’ı linç etti.

TÜRKİYE’Yİ sarsan ‘Camide cinayet’ soruşturması çok yönlü olarak sürdürülüyor. İstihbarat kaynakları Fatih İsmailağa Camii’nde öldürülen emekli imam Bayram Ali Öztürk cinayetiyle ilgili oldukça ilginç bilgilere ulaştı. Olayla ilgili toplanan deliller, bundan 43 yıl önce ABD eski Başkanı John F. Kennedy’e yapılan suikastı hatırlattı. Cinayetin aydınlatılması için katil zanlısının konuşması gerekiyordu. Ancak katil Mustafa Erdal öldürüldü. Polis, cemaat tarafından linç edildiği öne sürülen Mustafa Erdal’la ilgili şok bilgilere ulaştı.


 • SUÇ ORTAKLARI ÖLDÜRDÜ

  BUNA göre, cinayet sabahı katil Mustafa Erdal ile birlikte 3 kişi camiye girdi. Katil Mustafa Erdal, sessiz bir şekilde Bayram Ali Öztürk’e yanaştı. Ardından bıçağı sadece profesyonellerin yapacağı bir şekilde Öztürk’ün kaburga altından tam kalbine gelecek şekilde sapladı. Bu sırada Erdal’ın suç ortağı olan esrarengiz 3 kişi tekbir getirip, ‘Katili öldürün’ diye bağırdı. Cemaat tepki vermedi. Bunun üzerine suç ortakları Erdal’ı linç ederek öldürdü. Sonra da karmaşada kayıplara karıştı.

 • İKİ YILDIR CAMİDEYMİŞ

  OLAY anında camide bulunan ve dehşete tanıklık eden cemaatin anlattıklarına göre, katil Mustafa Erdal yaklaşık 2 yıldır İsmailağa Camii’ne geliyordu. Ancak esrarengiz 3 suç ortağını tanıyan yok. Cemaat, pazar günleri Bayram Ali Öztürk’ün vaazını dinlemek için Anadolu’dan çok sayıda vatandaş geldiği için tanımadıkları bu kişilerden hiçbir şekilde şüphelenmemiş. İstihbarat birimlerine göre, kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Ünlü zaman zaman İsmailağa Camii’ne gelerek cemaate lider olmak istedi. Ancak cemaat ‘Cübbeli Ahmet Hoca’nın liderliğine pek sıcak bakmadı.

 • MÜLK SAVAŞI DA VAR

  CAMİDEKİ cinayetin esrarını çözmeye çalışan istihbarat birimlerinin edindiği bilgilere göre, bölgede bulunan ve henüz açılmamış 4 kilise ve Fener Rum Patrikhanesi var. Bu bölgedeki Rumlara ait bazı mülkler vakıflara geçti. Vakıflar da bu mülkleri satışa çıkardı. Doğrudan mülkleri alamayan bazı misyoner gruplar araya Türkleri sokmaya çalıştı. Ancak maddi yönden oldukça zengin olan ‘Mahmut Hoca’ cemaati bu kişilerin mülk edinmelerini engelleyerek mülkleri kendileri satın aldı.

  ABD BASKANI’NIN 43 YILLIK SIRRI


  DALLAS’TA 22 Kasım 1963’te geziye çıkan ABD Başkanı Kennedy, uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Suikast sanığı olarak Lee Harvey Oswald yakalandı. Kendisini daha savunma olanağı bulamadan, Jack Ruby tarafından iki polisin arasında öldürüldü. Jack Ruby, 9 Aralık’ta hapishaneden hastaneye ‘zafiyet’ teşhisiyle götürüldü. Bir ay sonra da, hastalığının adı kanser oldu ve Ruby hemen öldü. Suikast olayında görgü tanığı durumunda bulunan polis memuru J.P. Tippit de, Kennedy’den sonra cadde ortasında öldürüldü. Cinayet de sır olarak kaldı…

  CELiK YELEGi CIKARDIGI GUN OLDU

  BAYRAM Ali Öztürk, aynı camide 1998’de öldürülen, kamuoyunda ‘Mahmut Hoca’ olarak tanınan Mahmut Ustaosmanoğlu’nun damadı Hızır Ali Muratoğlu cinayetinden sonra hep çelik yelekle dolaştı. Çünkü Muratoğlu’nun öldürülmesinin ardından ‘Sıra sana geldi’ şeklinde tehdit telefonları aldı. 8 yıldır ince bir çelik yelek giyerek evden çıkan Öztürk, yeleğini ilk kez önceki gün çıkardı. Ve 2 yıldır camiye gelen Mustafa Erdal tarafından profesyonel bir şekilde öldürüldü.

  KATiLiN CENAZESi CAMi CAMi DOLASTI

  EMEKLİ imam Bayram Ali Öztürk’ü öldürdükten sonra linç edilen Mustafa Erdal toprağa verildi. Ancak cenazesi cami cami dolaştı. Fatih Mezarlıklar Müdürlüğü, Öztürk’ün yakınlarına imam vermedi. Erdal’ın yakınları da cenazeyi Bağcılar Orta Camii’ne getirdi. Cami imamı, ‘Toprağa verme benim işim değil’ dedi. Erdal’ın cenazesi buradan da alındı. Küçükçekmece Mezarlıklar Müdürlüğü imam ve cenaze arabası verdi. Erdal’ın cenazesi Kayabaşı Mezarlığı’nda toprağa verildi. Ancak imam, ‘Hakkınızı helal ediyor musunuz?’ diye sormadı.
 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir