Kurtlar Vadisi-Irak

Yayınlandığı günden bu yana, büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kurtlar Vadisi dizisi sona eriyor. Yeni fırtına ise `Kurtlar Vadisi Irak`. İşte filmin afişi…

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan `Kurtlar Vadisi` dizisi, sona eriyor. Dizinin son bölümünde neler yaşanacağı ise büyük bir merak ile bekleniyor. Kurtlar Vadisi sona ererken yeni bir kurtlar fırtınası daha geliyor. `Kurtlar Vadisi Irak` yakında seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Dizi bu Perşembe gunu son bölümüyle hayranlarina veda edecek. Türkiye`de herkesi etkisine alan dizinin son bulmasıyla birlikte yapımcılar, `Kurtlar Vadisi Irak` filmini 3 Şubat`ta hayranlarıyla buluşturuyor. Filmin vizyona girmesiyle büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.

3 Şubat bekleniyor…

`Kurtlar Vadisi Irak` filminin 3 Şubat tarihinde vizyona gireceği açıklanırken, bu tarihe kadar sabır ile bekleyen izleyiciler için filmin afişini görmek mümkün. Kurtların hayranları yayına girmesi beklenen filmde özellikle, Süleymaniye`de 11 Türk askerinin başına çuval geçirilmesi olayının intikamının nasıl alınacağını merak ile bekliyor. Film turkce-aracpa-kurtce ve ingilizce cekildi.

www.valleyofthewolvesiraq.com Site henüz yapım aşamasında. Fakat bu link tıklandığından filmin afişine ulaşmak mümkün. Site `Kurtlar Vadisi Irak` filminin resmi sitesi. Henüz yayına başlamış değil. Yayına ise filmin vizyona gireceği 3 Şubat tarihi düşünülüyor.

Sitenin yayına geçmesiyle birlikte; Filmin çekim aşamasında, kamera arkası görüntüler, filmde rol alan oyuncu, yapımcı ve yönetmenin görüşleri, ropörtajlar,oyuncuların portreleri, film müzikleri ve bunlar gibi ayrıntıların olması bekleniyor…

Filmin resmi sitesi İngilizce
Kurtlar Vadisi dizinin resmi internet sitesi www.kurtlarvadisi.com olarak yayına hazırlanırken, sinema filmi olarak çekilen `Kurtlar Vadisi Irak` filminin sitesi www.valleyofthewolvesiraq.com ingilizce olarak hazırlandı. Sitenin İngilizce olmasının ise ilginç bir hikayesi var.

Bazi uyaniklar filminin yapimini duyar duymaz www.kurtlarvadisiirak.net adli domaini satin aldılar. Ancak dizinin ve filmin yapimcilari siteyi İngilizce ismiyle alarak uyanıklara papuç bırakmamış oldular.

Ayrica meraklilari icin filmin fragmanlarini http://www.cokacayip.com/index.php adresinden izleyebilirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir