Meciddun Dağındaki Sır…

Yüce Mevla kısmet etti…

 

 

 

Çok şükür, Meciddun Dağın’daki Sır/TEK DÜNYA İMPARATORLUĞU isimli kitabı bir posta güvercini misyonuyla muhterem kardeşlerime ulaştırabildik.

 

 

Meciddun Dağındaki sırla ilgili olarak; kitapta bam teli nevinden şöyle bir spot kullandık:

 

 

 

 ‘’… Bu harbe, binlerce yıllık ezotorik geleneklerle ‘’TEK DÜNYA İMPARATORLUĞU’’ nu kurma ahdiyle hareket eden MECİDDUN DAĞLARI’ndaki Yahudiler sebep olduğu için ‘’HER-MECİDDUN HARBİ’’ denmektedir. Gerek Afganistan, gerek Çeçenistan, gerekse Irak’taki (Eski Babil) bütün harpler, henüz dünyanın farkında olmadığı MECİDDUN daha açık ifadeyle 3. DÜNYA HARBİ’dir.

 

 

 

Peki Irak eski Babil topraklarında başlayan Batı dillerine ARMAGEDON olarak geçen bu savaşla ne oluyor?.. Canım kardeşim, bu örtülü harple Kabala doktrinler ile oluşturulmuş anayasaları hükmünde olan ‘SİYON LİDERLERİNİN PROTOKOLLERİ’ adlı kitaplarında belirttikleri tüm gizli stratejileri nihai eyleme dönüştürdüler. Siyonizm’in tepesindeki KONSÜL, bu oyunun ‘’Son Perdesini’’ yerlileşmiş-işbirlikçi uşaklarıyla tamamlamaya çalışmaktadırlar.

 

 

 

Diğer taraftan, Konsül tarafından ipleri çekildiği (bir kısmı ölümüne yeminli vazifedarlardır bunlar) her an oynamaya hazır zihni kontrole uğramış bu kuklalar; CFR, IMF, DB, TRİLATERAL, BİLDERBERG, B’NAİ BRİT, WTO, BM  ve AB gibi bu amaca yönelik  kurulmuş örgütlerin başındadırlar. Bu uşaklar, Efendilerinin birleşerek dünya devi olmuş şirketlerinin en tepesinde, çökertilmek istenen devletin içindedirler. Basın, TV, Sinema sektörlerini medya adı altında toplamış teknik zihin proglama ve yönlendirme araçlarıyla Efendilerine hizmet eden bu uşaklar,’Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner’’ diyen Anadolu milislerinin-Çarıklı Erkan-ı Harbin  farkında mıdırlar?…

 

 

 

***

 

 

 

Kitabı dört ana bölümde; ilk bölümü ise Sürrealist bir film kurgusuyla ele aldık…

 

 

 

BİRİNCİ BÖLÜM:

 

 

 

EHL-İ SIRRA DAYALI METAFİZİK İSTİHBARAT…

 

 

 

Bu bölümde Kudüs’ün ilahi menşeinden bahsedip, SIRLAR EHLİ’nin bu topraklardaki RABBİ sınıfından ‘’3 HAHAM’’ (Şeytanın adeta ete kemiğe bürünmüşhali – üç ortağı-Bediüzzaman’ın ifadesi’’ tarafından binlerce yıllık ifsad stratejisiyle nihai zafer için planlanan bu savaşı nasıl haber verdiklerini -biraz kapalı ifadelerle- haber vermeye çalıştık..

 

 

 

Bu bölümde Hz. İsa’ya ait olan ‘’Canavar Mevcut idi ve mevcut değildi’’ sözünün ikilemmiş gibi görünen manasından aslında  ileride zuhur edecek ‘’ADADAKİ CANAVAR İNGİLİZ İSTİHBARATINA’’ nasıl vurgu yapıldığına, ayrıca 1 DAĞIN KONTROLÜNDEKİ 7 DAĞ’IN KİMLER olduğuna, özgürlük heykelli İLLEGALİTE ve FUHŞİYAT İHRACATCISI (Siyonizmin Mankurtlaştırılmış GLADYATÖRÜ) AMERİKA’NIN akıbetini ve TÜKİYE’NİN ÖNDERLİĞİNDEK BÜYÜK KURTARICI HAREKETE dikkat çekmeye çalıştık. Bu bölüm kitabın en zor bölümüydü. Zira bir çok sırrı ve analizi ‘EDEP YA HU’’ cinsinden şimdilik kursağımıza gömdük… Ama birileri KADER’İN VERDİĞİ BU VAZİFEYİ bilse de bilmese de sürdürüyor!…

 

 

 

İKİNCİ BÖLÜM /

 

 

 

Tek Dünya İmparatorluğu İLE İLGİLİ KONUŞMASI baklayı ağzından kaçıran veya amiyane tabiriyle yumurtlayan RİCALİN beyanatlarına dayanıyor. Bu bölümde açık istihbarat verilerini kullandık. Bu veriler ışığı altında, Gerek AB gerek ABD  gerekse BİRİKMİŞ MİLLETLER /Muharref Tevrat’ın İşaye Bölümündeki tanım(DİKKAT EDİN Birleşmiş Milletler demiyorum!!!’’ üzerinden yürütülen politikaların içeriğine temas ettik. Bu amaçla bir çok konunun özünü değerlendirmeyi uygun bulduk.

 

 

 

ÜÇÜNCÜ BÖLÜMDE /

 

 

 

DÜNYA TİCARET ÖRGÜTÜ KİMLERİN? Başlığıyla bu örgütün dünyayı nasıl bir açlık sürecine sokacağını, Zihni Haklar Mülkiyeti kamufle bir organizasyonla başarmak üzere olduklarını anlatarak insanlığı olan herkesi uyarmaya gayret ettik.

 

 

 

Ve DÖRDÜNCÜ BÖLÜMÜ DE… 

 

                                              

 

Oıly Lands

 

                                               Holly Lands

 

                                               Water Lands

 

 

 

Yani  ‘’Petrollü Topraklar, Kutsal Topraklar, Sulu Topraklar’’ ülkesine AYIRDIK. Bilin bakalım bu ülke neresi?.. Bu dosyaya  DELTA (A) Grubu’nun özel bir emeği oldu ki kendilerine minnettarım efendim…

 

 

 

***

 

VE CANLARA…

 

 

 

Beni okuma teveccühü ve lütfünde bulunan SİZ TÜM DOSTLARIMA, Merhum Ziya Paşa’nın o meşhur mısrasını hatırlatarak dua ettiğimi belirtmek istiyorum:

 

 

 

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz

 

Görünür kişinin rütbe-i aklı eserinde…

 

 

 

Cenab’ı Mevla akıl rütbemizi katında yüceltecek işler nasip etsin.. ‘’OYUNU- OYUNCALARINI VE OYUNCAKLARINI’’ fark edebilene NE MUTLU…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir