Nuh’un Gemisi Kaç Defa Bulundu?


Yıllardır Nuh’un Gemisini bulduğunu iddia edenler,gerçekte neyin peşindeler? Melami Savaşları Devam mı Ediyor?


Oktan Keleş Melami Savaşları Kitabı’nda (Sayfa 167-168) Nuh’un Gemisi’ni arama bahanelerinin arkasında şunların olduğunu yazmıştı:


” VAAD EDİLMİŞ TOPRAKLAR DENEN YEŞİL VADİ, BEREKETLİ TOPRAKLAR DENEN ŞEYİN GÜCÜ BUGÜNE KADAR BİLİNMEYEN BİR ENERJİDEN (BİR MADENDEN ) KAYNAKLANIR.”


Onlar bu enerjiyi tespit ettiler.Dünyada bu enerjinin adı yok. Bugünkü petrol için yapılan savaşlara dikkat et. Hepsi, petrol kaynaklı enerjiyi ele geçiren, dünyaya hükmeder anlayışındadır.Bu madenin yanında petrol sidik gibi kalır.Uranyum veya diğer madenler, bu madene göre elektrik projektörü yanındaki bir mum gibidir.


BU MADEN BUGÜN TÜRKİYE’NİN SINIRLARI İÇİNDEDİR. KUR’AN’DA DA GEÇEN NUH TUFANI’NIN SONUNDA , NUH’UN GEMİSİNİN DURDUĞU CUDİ DİYE GEÇEN TEPENİN, BU MADENİN TAM MERKEZİ OLDUĞUNU BİLİRLER…”


Onun için durmadan arkeolog adı altında, bir çok Yahudi finansmanlı kişi Türkiye’ye gelip, sözde, Nuh’un gemisini arıyorlar.Asıl aradıkları bu madendir. Çünkü geleceğin enerjisi budur.


Bu enerjiye sahip olan, Dünyaya hakim olur.”


*


Şimdi Oktan Keleş’in bu tespitlerini okuduktan sonra olaylara daha başka açıdan bakmayı öğrendik. Yıllardır Ağrı Dağı’nda Nuh’un Gemisini arayanları gazetelerden hep okuduk.Ama hiçbiri bugüne kadar bulamadı. Peki bu araştırmalar neden yapılıyor? Hatta bu sefer sorumuzu şu şekilde soralım:Neden Nuh’un gemisini bu sefer Çinliler arıyor????


Çünkü şu an dünyada en fazla enerjiye ihtiyacı olan ülke Çin.Değişik enerji kaynakları için, dünyanın her yanında araştırmalar yapmaktalar.


Konuyla belki direkt ilgisi yok ama, dünya çapında tartışmalara yol açan, Oktan Keleş’in “Çin’deki Türk Piramitleri” (http://www.netpano.com/makale/?makale=1307) ile ilgili araştırmasına bir karşı cevap mı ÇİNLİLERİN Nuh’un Gemisini’ bulduk açıklamaları.


Türkiye’de bulduklarını iddia ettikleri Nuh’un Gemisi’nin “açıklamasını” neden Türkiye’de değil de ÇİN’de yaptılar? ‘Zamanlamaya’ dikkat! (Erol Derman/Netpano)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir