SAÇMA SAPAN KOMPLO TEORİLERİ HAKKINDA BİR AÇIKLAMA

Hasta bir toplumuz. Bunu kabul edelim artık. Toplum olarak, normal dışı davranışlara ve hezeyanlara, dolayısıyla şiddete ve acı çekmeye pek meraklıyız.

Bunun sebebi, gerçek ve doğru bilgiye ulaşamamamız, kendi rahatsızlıklarımızı bilecek ve analiz edecek verilere sahip olmamamızdır. Çünkü, ekonomik sistem ve eğitim sistemimiz, bizleri şiddetle disipline edilecekler sınıfına dahil ettiği, her söyleneni hazırol vaziyette durup kafamızı sallayarak onaylamamız, hepimize belletildiği için, bilimsel metodlarla araştırma yapmaya zahmet etmiyor veya yapılmış bilimsel araştırmaları, “entel zırvalıkları” olarak fırlatıp bir kenara atıyoruz. Böylece, bahse konu toplumsal rahatsızlıklarımız, hep “sümen altı” oluyor.

Peki bu, kimin işine yarıyor dersiniz?

Son yıllarda hızla artan komplo teorileri üretme bolluğunda, işlenen en önemli tema, Siyonistlerin ve Masonların, bu ülkeyi nasıl acımasızca sömürdüğü ve nasıl bizleri bölmeye çalışarak düşmanlık tohumları serptiği, hatta ve hatta Türkiye`yi işgal etmeye çalıştıkları üzerinedir. Şüphesiz, bu durum, dünyada giderek daha dikkat çekici hale gelmektedir. Bu durum üzerine haberler ve yorum-analizler yapılmakta, Türkiye`deki komplo teoriciliği merakı ve bunlara rağbet eden Türkler, resmen “ti”ye alınmakta, bilimsel araştırma metodları ile yetiştirilmiş Batı insanına alay konusu edilmektedir.

Sonuç olarak, komplocular, bizleri, hiç hak etmediğimiz şekilde, Siyonistlerin ve Masonların tam görmek istedikleri şekle sokmakta, “Dünyanın delisi” yaftasını bir kuşak sonra hazır olarak göğsümüze asılmaya hazır hale getirmeye yardım etmektedirler. E, bu sıfat, bize neyi hatırlatıyor, bunu da bir düşünün! “Hasta adam” lafı geçmişte hangi devlet için kullanılmıştı?

Bu itibarla, buradan, bu sitede de var olan bu tip komplocularla hiç bir alâkamın olmadığını belirtmek ihtiyacı duyuyorum. Bilimsel analiz ve metodlardan hiç bir zaman sapmadan, komploculara karşı açtığım savaşta, Allah`ın bize bahşettiği akıl ile fena halde saçma sapan bir takım komplo teorilerinin doldurmaya başladığı bu siteyi, doğru yöne çekmek niyetindeyim. Bir süre ara verdiğim yazılarıma bu yüzden, devam edeceğim. Komplo teorileri yok, gerçekler var!

12 Mart 2008

iks Yayınları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir