Suikastler Ve Sırlar

Ülkenin her geçen gün ‘’BÜYÜK İSRAİL PROJESİ’nin dışına çıkması provokasyonları-terörü üstümüze çekiyor. TEK DÜNYA İMPARATORLUĞU kitabımızın başına da aldığımız İnönü’nün 1963 Yılındaki TBMM’deki Gizli Konuşması’nın tezahürlerini yaşıyoruz. Başbakanımıza, Genel Kurmay Başkanımıza açık mesajlar veriliyor. Sizi öyle hale getiririz ki halkınıza hiçbir şey anlatamadan hem memleket hem siz olmanız gereken şeylerden olursunuz (!)

Bu arada arslan yürekli resmi kimlikli biri çıkıp da ülkede yaşananların gerçek adresini dile getiremez. Ama iş oy toplamaya, makam ve mevki kapmaya gelince boğazdan sıcak tereyağlar akıtılıp; o Davudi sesler BORAZAN MİSALİ “PROPAGANDA SAHALARINDA” GÜMBÜR GÜMBÜR PATLATILIR. En yüreklisi Ancak 30-40 yıl sonra DEĞİL BİR AYAĞI İKİ AYAĞI ÇUKURDAYKEN O DÖNEM gizli hatıralarını yazarak durumu özetler. Oysa ölen ölmüş kalan sağlar bizimdir misalinin yanında araba da çoktan yuvarlanmıştır. Hayatım boyunca böyle adamları tanıdım. Emekli Savcılar, emekli paşalar, Emekli müsteşarlar “neler anlatmadılar ki”. Bu konuları yakından bilen emekli bir Tuğgeneral yüzüme karşı “Asker ne zaman üniformasını çıkarır o zaman milliyetçi de olur, manevi donanıma da erişir vs” demişti ki bu Tuğgeneral kamuoyunun çok çok iyi tanıdığı birisi.Geçenlerde bir gazeteye çok ateşli Yeni röportajlar vermişti. Ya Sivil devlet içinden bir arslan parçası çıkıp da “Durun kalabalıklar bu cadde çıkmaz sokak “ misali canını, malını, yüreğini ortaya koyabildi mi?.. Haliyle de halk hiçbir zaman yerinde ve zamanında meseleyi bilememiştir. Ve bizler hep ağıt yakan, X İLİŞKİLER FAMİLYASININ elemanlarına el açan ve zamanla kendilerini bunlara satmak için pazar oluşturan bir millet haline getirildik. Biliyorum Daha görevdeyken çift maaş alan resmi görevlileri sizler de sabaha kadar sayabilirsiniz. Öyleyse Nerede benim ülkemin SOSYAL BİR IRK HALİNE GELMİŞ TÜRKÜNDEN ÇERKEZİNE-KÜRDÜNE KADAR ALLAH’INA HİZMETİ TÜRK ADIYLA BAYRAKLAŞTIRMIŞ BU KONUDA MİRAÇ GECESİNDE DAHA RESUALLAH’TAN ÖVGÜLER ALMIŞ ASIL ve ASİL EVLADI İDARECİLER?.. Oysa; BU AL BAYRAK BİLE MİRAC GECESİNİN SIRRIDIR VE O GECE RESULULLAH’A GÜNÜ GELDİĞİNDE ORTAYA ÇIKACAK LEVH-İ MAHFUZA AİT BİR SIR VE EMANET OLARAK TESLİM EDİLDİ.


ŞİMDİ DİNLEYİN SEYYİD AHMET ARVASİLERİ, DİNLEYİN BEDİÜZZAMANLARI NE DİYORLAR TÜRK-İSLAM EVLATLARI HAKKINDA!!! ONLARDAN DAHA MI ARAP ONLAR DAHA MI KÜRTSÜNÜZ?..


Olan günlük olayları hadiseleri ortaya koyan bu ülkenin hep gönüllü kurmayları olmuştur. Onlar da YA ENTELEKTÜEL DELİ, KOMPLO TEORİSYENİ, ya İDEALİST APTAL, YA DA DOĞRUYU SÖYLEYEN DOKUZ KÖYDEN DEĞİL 10 KÖYÜNDE TAMAMINDAN KOVULMUŞ ADAM Yerine konulmuş; SÖZDE MİLLİYETÇİ, SÖZDE MÜSLÜMAN olan kardeşleri tarafından dahi “Doğru deyon ama hele biraz uzak dur, sana gelen ateşe beni de yakmasın” misali kendilerinin yüzüne gülünmüş ancak iş ayakta durmaya gelince SAPIR SAPIR DÖKÜLÜŞLERİ veya ÇAKALLARA PARÇALANMALARI seyredilmiştir. Bu yiğitler ölünce de “KÖR ÖLÜR BADEM GÖZLÜ OLUR” misali, bir gece de BU BADEM GÖZ PAZARLAMACILARI TARAFINDAN ADLARINA yayınevleri kurulup; eserleri basılıp ihya olmuşlardır.


“BANA DOKUNMAYAN YILAN
BİN YAŞASIN”“BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN” diyen bu tatlı suları seven sözde milliyetçi ve müslüman taife, bu vatan evlatlarının her türlü şartlar altında dahi millet ve vatan aşkına çalışmalarını DA hazmedemeyip; hem şahsi kıskançlıkla hem de VİCDANLARINI RAHATLATMA AMACIYLA kendilere bir DERİN DEVLET ismi takar, sözde yaptıkları her işin bir ödenek veya görevlendirmeyle olduğunu söyleyerek kendilerini teskin eder VİCDANLARINI sindirirler. Oysa kendileri de çok iyi bilirler ki kendileri de en az ehl-i dünya dedikleri adamlar kadar ehl-i keyiftir. Onlar meamleket elden giderken NE MEHMET AKİF GİBİ ŞAİR, NE OSMAN YÜKSEL SERDENGEÇTİ GİBİ YAZAR OLAMAZLAR. ONLAR MEMLEKET İŞGAL ALTINDAYKEN HACCA KAÇARLAR, KABE’NİN ÖRTÜSÜNDEN BAHSEDERLER. ÇÜNKÜ KORKALIĞA VE BANA NE BEN DÜMENİMİ YÜZDÜRÜRÜM STRATEJİSİNİN EN İYİ KILIFLARIDIR BUNLAR. AMAN HAA LAF ETTİĞİNİZDE SİZİ DİNİNİZDEN EDERLER. ÇÜNKÜ KILIF MÜKEMMEL BİR TERZİLİK ŞAHESERİDİR. BUNLAR ŞEYTANDAN KAÇAR GİBİ RAHATTAN KAÇ ÇÜNKÜ ŞEYTAN RAHATLIK İÇİN DİYEREK ADAMI UŞAKLAŞTIRIR SÖZÜNÜ HATIRLAMAZLAR BİLE!… YİNE BUNLAR AÇKEN KOMÜNİST TOKKAN LİBOŞ OLAN TAİFENİN SAKAL-CÜBBE VERSİYONUDUR!BUNLAR HAKİKİ VE SAMİMİ DİNDARIN BİR ÖMÜR VEREREK SEVDİRDİĞİ ALLAH’A HERKESİ DÜŞMAN EDEN DİN BEZİRGANLARINDAN BAŞKASI DEĞİLDİRLER…


Bir zamanlar bir büyüğümüzün söylediği “ONLAR KOMANDO GİBİ YAŞARLAR” sözünü SİLDİĞİ BELLEĞİNDE yitiren bu adamcıklara daha fazla sözümüz ne olabilir ki?..


Maalesef bu teşhisim yıllardır böyle!.. Bırakın bir Halk Bilimci olarak analizlerimi, her gün çantası elinde gittiği “her yerin ara sokaklarından en lüks semtlerine kadar milletinin yüzünü ve gönlünü okumaya çalışan bir kardeşiniz olarak” yaralı kalbime çeltik üstüne çeltik atıyorum…


TOPYEKUN SEFERBERLİK
VE AŞI DÖNEMİ!..


Bakınız Allah’tan korkan bir Başbakanımız var. Samimiyetle Allah’tan korkan bir adam da daha doğru bir adam bulamazsınız. Çünkü kontrol mekanizması KAİNATIN SAHİBİ haliyle atacağı her adımın, yapacağı her işin ne bu dünya da ne de öbür tarafta yanına kar kalmayacağını bilir. Ayrıca İdarecilik makamı aynı zamanda “KUTUP”LUK MAKAMIDIR. Dünya’da böyle bir makamı hiçbir şeyle satın alamazsınız. Peygamberlikten sonra en yüce makamlar bu makamlardır.


Hükümetin içinde kimin ne olduğu biliniyor. Böylelikle nehir üzerinde at değiştirilmez misali mevcut attan da olmayız. Mesele sadece iyi bir AŞILAMAYA bakıyor ve dönemde AŞI DÖNEMİ!


“BALIK BAŞTAN KOKAR MİSALİ” BAŞ temizlendikten sonra, sıra Askeri ve İstihbarati-Emniyet unsurlarında tedrici ani bir yapılanma yapılmalı, ardından halk en uygun aydınlarla şuurlandırılmalı adı koyulmayan ancak fiili olarak ZİHİNSEL VE DUYGUSAL BAZDA MİLLİ SEFERBERLİK BAŞLATILMALIDIR.


Ve MİLLİ KUVVETLER; “ORDU HALK, HALK ORDU” BİRLİKTELİĞİYLE Hareket edecek temiz, samimi, şaibesiz bir sivil ekiplerle takviye edilerek “BÜYÜK TÜRKİYE”NİN FİTİLİ ATEŞLENMELİDİR.


SİYONİZMİN NİHAİ HEDEFLERİNİ VE TÜRKİYE VE TÜRKİYE İÇİNDEKİ BU BELDE; İSTANBUL’UN POZİSYONUNU KERELERCE ANLATTIK..Bilmem KARANLIK SURATLARI DAHA FAZLA TARİF ETMEYE GEREK VAR MI?..


Şimdi elektronik postamıza gelen maili biraz terbiye ederek veriyorum…


SUİKASTLER VE SIRLAR VEYA
GELECEĞE DÜŞÜLEN NOTLAR…


Suikastlar hiçbir zaman tek bir plan üzerinden yürütülmez rahmetli
Eşref Bitlis Paşa eğer 17 Ocak 1993 günü kazadan kurtulsaydı gideceği
Diyarbakır da kesin başka bir operasyon ile öldürülecekti.Kazanın
oluşumu tamamen imkansız YÜZDE 1 bile ihtimal verilmeyen olasılıklardan
kazanın oluşumu anlatılıyor.İddialara bakarsak 2 motorunda performans
kaybından,motorların yanma odalarındaki patlamalar ile kanatlarda
oluşan kopmalar sonrasında kumanda sisteminin kilitlenmesi ve YÜZDE 60
pilot hatası YÜZDE 40 buzlanma olarak kaza bilirkişi raporları
hazırlanıyor.Uçak aşırı buzlanma sonucu çakıldığı aktarılıyor ancak
uçaklarda buzlanma önleyici sistem mevcut ve kalkıştan önce yer ekibi
tarafından uçağın buzlanmaya karşı alkollendiği de açıklandı Uçak
ta performans kaybı varsa 3 dakika yükseldikten sonra yüksek
performans ile seyir etmiş buraya kadar her şey normal uçuş ekibi çok
iyi eğitim almış pilot hatası da kesinlikle olamaz.Tüm dünyada bu tür
uçak kazalarını ülkenin sivil havacılık kurumları kaza sonrası
bilirkişi raporları hazırlar bizdeki gibi üniversite de öğretim
görevlileri değil.


PETROL JÖLESİ…


Kaza sonrası bilirkişi raporunu hazırlayan Prof.
Ahmet Nuri Yüksel zaten tüm bildiklerini kazanın gerçek oluşumun
söyleyemez.Bu kazada da yaydın bir yöntem olan petrol jölesi (gres
yağı) kullanıldı.Gres yağını bir poşet içerisine koyup güzelce
ezdikten sonra bir zarf içerisine yerleştirip belge veya doküman süsü
verilip istenilen yere ulaştırılabilir.Petrol jölesi uçuştan bir gece
önce yakıt deposuna boşaltılmalı ki homojenlik sağlansın uçuştan bir
gece önce nöbetçi asker uçak etrafında birilerini gördüğünü
açıklamıştı.Uçak motorları çalıştıktan sonra petrol jölesi
motorlarda patlamalar oluşturur,yakıt borularına sıvanır ve motorları
durdurur.Bunun başka bir şeklide aynı petrol jölesini uçağın hidrolik
tankına boşaltılırsa hidrolik sistemi yavaşlatır ve kontrol
kumandaları kilitlenir.Eşref Bitlis’in bu kazadan kurtulma şansı
yoktu. Kurtulsaydı Diyarbakır’da kesinlikle bir ikinci ekip suikastı
tamamlayacaktı.


RAHMETLİ GAFFAR OKAN…


Tıpkı Gaffar Okan suikastında olduğu gibi Gaffar
Okan’da ilk suikasttan kurtulmuş ikinci plan da şehit
edilmişti.Gaffar Okan suikastı akla gelen ilk örgüt Hizbullah ihale
edildi.Gaffar Okan kafasından 30 yakın kurşun almış ve korumalar
silahlarına bile davranamamış.MİT ve suikastı organize eden CIA’den
aynı açıklama geliyor “Bundan kimse kurtulamaz” Suikast Hizbullah’a
ihale edilip zamanında bölgede pkk ile mücadele ettiği için göz
yumulan örgüt şimdi devlet tarafından kürtaj edilip istenmeyen çocuk
ilan edildi.Suikast sonrası 5 tane Hizbullah militanı yakalanıp
ortaya çıkartıldı 24 Ocak 2001 tarihinde Gaffar Okan ve 5 Polis
memuru şehit edildi.


TURGUT ÖZAL SUİKASTİ
VE BULGAR İSTİHBARATI


Turgut Özal da üç suikasttan şans eseri kurtuldu.Turgut Özal korumaları ve sağlık ekibi ile 2 helikopterle Marmaris’e tatile gidecek Özal’ların hangi helikoptere bineceği zaten
belli daha lüks ve konforlu olana Özal’lar tatile çıkmadan önce Türk
İstihbarat yetkilileri Turgut Özal’a İran’dan gelen pkk militanları
tarafında Cuma namazı sonrası bombalı suikastta bulunulacağı
istihbaratını alır.Bu sık kullanılan kaçakçılık yöntemi gibi küçük
olan yem yakalatıp büyük parti mal kaçırılan Turgut Özal konforu ve
zaman kazanmak için helikopterlerle değil Ankara’dan jetle Dalaman
havaalanına oradan da helikopterler ile Marmaris’e gitme kararı
alır.Helikopterler Ankara Etimesgut hangarlarında uçuşu
beklemektedir.


GÜLE GÜLE KOMİTESİ…


Pilotlar tek başına boş gitmemek için yanlarına
eşlerini de alıp Marmaris’e yola çıkarlar kalkıştan 4 dakika sonra
helikopterler tıpkı Eşref Bitlis Paşa da olduğu gibi kontrollü iniş
yapabilecekken yere çakılır.Helikopterin üst pervanesi rotorun
yerinden çıkması sonucu helikopter düşer.Kalkıştan bir gün önce
hangarlarda yakın bir mevkide İran pavyonu ve sivil havacılık fuarı
kurulmuştu.Turgut Özal şans eseri bu kazadan kurtuldu ama onu
Marmaris’te biri Rodos’tan gelen kadın ve 2 si İstanbul’dan gelen hoş
geldin ve güle güle komitesi Turgut Özal’ı beklemekteydi.Bu
olaylardan dolayı sıkı güvenlik önlemleri sonucu militanlar
yakalandı.Militanların hücre sistemi ile çalıştığı için hiçbir yere
ulaşılmadığı açıklandı.Turgut Özal’ın 1983 seçimlerinde büyük bir
başarı elde etti seçim sonrası teşekkür konuşmalarına çıkıyor ilk
konuşmasında Atatürk’ün yanlışlarda olmuştur yanlışlarını düzeltmek
bizim doğrularımız doğrularını kabul etmek görevimizdir.İkinci
konuşmasında bu ülkenin tek bir dayanağı vardır o da dindir dinimize
sahip çıkacağız.Üçüncü konuşmasında bu ülkede yaşayan bütün
azınlıklara kendi dilinde eğitim ve dininde özgürce ibadet etme
özgürlüğü vereceğiz.Turgut Özal konuşmalarından sonra İzmir’den uçağa
binip Amerika’ya gider ve Başbakanlığını onaylatıp gelir bundan kısa
bir süre sonra pkk ilk eylemini 15 Ağustos 1984 Şemdil’li ve Eruh’ta
gerçekleştirir.


ZEHİRLİ BULGAR KONSOLOSLUĞU


1.Körfez savaşında otorite eksikliğini doldurmak için
bölgeye yerleşen Çekiç Güç sonrası Pkk eylemlerinde artış
oldu. Bölgedeki Çekiç Güç’ün varlığından rahatsızlık duyan Çekiç
Güç’ün pkk ya verdiği yardımlardan bahseden ve buna karşı eylemler
gerçekleştiren Eşref Bitlis,Hulusi Sayın,Cem Ersever,Bahtiyar Aydın
suikastlara kurban gittiler. Süleyman Demirel’in deyimiyle kör
kurşuna kurban gittiler. (İşte susanlardan biri, kör kurşunmuş…/HYÇ)Bu tür suikastları bölgedeki faili meçhul cinayetleri araştırmak için kurulan Özel Harekat Daire Başkanlığı Süleynmaniye de ki askerlerimize yapılan çuval geçirme eylemlerini o zaman Türk Özel Harekat çalışanları CIA ve MOSSAD çalışanlarına yapmaktaydı.Amerikanın Büyük Ortadoğu Projesi sekteye uğramakta ve İsrail’in Büyük İsrail Devleti rüyası gecikmekteydi.Bunların önlenmesi ve Türkiye’ye gerçek bir nota verilmesi için Amerika’ya gözü kapalı güven duyan Turgut Özal Bulgar Konsolosluğundaki resepsiyon da zehirlenerek 17 Nisan 1993 tarihinde öldürüldü.Artık bu petrol jölesi sistemi pek kullanılmıyor dönemin iktidar
partisi “Kuzey Irak’ta bizden habersiz ve izinsiz bir kürt devleti
kurulamaz” demesinden sonra Ankara Kayseri Malatya’da 34 şehit
verdiğimiz CASA uçak kazaları oluştu Eskişehir de iki F-4 savaş
uçağımız kafa kafaya çarpıştı.Şimdiki kullanılan sistem bu uzaktan
kumanda sistemi gizli yazılımlar ile uçakların kumandaları el
değiştirebilir.


MOSSAD VE GİZLİ YAZILIMLAR!..


Mossad Amerika da küçük bir şirket kurup gizli
yazılımlar üretti tüm dünyaya sattı yazılmalarda açık kapılar
bırakılıp buradan istenildiği gibi bilgi hırsızlı ve müdahale edildi
bunu CASA ve F-4 savaş uçaklarında yaptılar.Pilota rağmen uçağın
kontrolü ele alınıp istenilen yere indirilebilir tıpkı 11 Eylül uçak
kaçırma olaylarında pilotsuz yakıt ikmal uçaklarının kulelere girmesi
gibi pilota rağmen her şey yapılabilir.Bill Gates’in Türkiye’ye
gelmesinin de tek amacı bu tüm dünya kendi yazılımlarını kullanıp e-
devlet sistemine geçiyor bizim e-devlet sistemine talip olan
Microsoft bundan Türkiye de MİT’te ,Emniyet’ te yazılım sağlayan
HAVELSAN’I bypass edip ihaleleri almak…


NETİCE:


Kapıdaki yeni suikastlere dikkat… Geleceğin vakanüvislerine de dikkat, konuşacak olan bugün konuşsun, doğru bir gün ve vakit bulduğunda konuşamayanlar ise ebediyyen sussun. İki türlü vatan hainliği vardır. Vatanı direk satanlar, satılırken yakın plan karı gibi ağlayıp susanlar. EN KÖTÜSÜ DE BU İKİNCİLERDİR!!! Tıpkı EL- ADİL olan Cenabı Allah’ın kafirden daha büyük cezayı müstehak ettiği münafıklar gibi muameleyi hak ettiklerinden dolayı…


DOĞRU YER VE ZAMANDA KONUŞMAYANLYAR İÇİN DİLSİZ ŞEYTAN TABİRİ BOŞYERE KULLANILMIYOR BİNLERCE YILDIR BU TOPRAKLARDA ELBET!* MERAK EDİYORUM EĞER PEYGAMBERLER YAŞASAYDI ONLARA DA KOMPLO TEORİSYONİ DERMİYDİK!..


AD, SEMUD, LUT, NUH, SALİH KAVİMLERİ DE HEPPPP ÖYLEEEE DEMİŞŞŞTİİİİ…
OYSA PEYGAMBERLER BIRAKIN RUHİ PLANDA SEVDİKLERİ BEDENLERİ BESLEYEREK YAŞAMIYORLAR MI…


FUZULİ’NİN MUCİZE SÖYLEYEN PAPAĞANLAR DEDİĞİ; “HİKMETLİ PAPAĞANLAR” NEREDEN NEYİ SÖYLÜYORLAR SANIYORUZ Kİ!…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir