TSK’DAKİ SİYONİSTLER + İKTİDARDAKİ MÜNAFIKLAR

Genelkurmay web sitesinden verilen muhtıra acaba kurmaylar sınıfının genel düşüncesi miydi?..

Hayır…

Eğer genel bir düşüncenin muhtırası olsaydı öncelikli olarak SAP- SAMAN iyi ayıklanırdı. Bu muhtıra verilecektiyse öncelikli olarak İKTİDAR PARTİSİ içindeki AMERİKA-İSRAİL-İNGİLTERE yani KUTSAL İTTİFAK’ ın Türkiye irtibat unsurları (!) kastedilerek; mesaj AÇIKÇA verilmeliydi ki, Yüce Türk geleneği olan, “HALK ORDU, ORDU HALK” birliği sağlansın, ŞEYTANIN SAĞDAN YANAŞMASI İŞBİRLİKÇİ UNSURLARIN DEF’İ HUSUSUNDA hep birlikte hareket edip, terayağındak kıl çeker gibi bu işi halladelim…

Verilecek muhtıra da kimsenin gücenip, alınmasına yani dezanformasyona mahal verilmemesi esas alınmalıydı ki MİLLİ NİYETLİ MUHTIRA BÖYLE OLURDU!..

ÖYLEYSE AKLIMIZI BAŞIMIZA ALIP DÜŞÜNÜRSEK:

Tüm muhafazakar ve milli hatta emekçi, vatansever sosyalist kesimin ittifakla İKTİDARIN, SİYONİST DÜMENCİLERİ VE ONLARIN ŞOFAR BORUSU HÜKMÜNDEKİ tescilli adamlarına karşı ittifak kurduğu hatta bir kaşık suda boğmaya kalktığı bir anda siz onların ekmeğine yağ sürecek, hatta tüm günah ve kirleriyle su yüzüne çıkmalarını sağlayacak bir nedenle ; Anadolu’nun muhtelif yerlerinde eğitimsiz (bedevi) kesiminin gerçekleştirdiği KUTLU DOĞUM HAFTASI etkinliklerini İRTİCAİ tehlike olarak kendinize malzeme etmeniz ne kadar samimi ve hakikatle bağdaşır bir gerekçedir…

Derdiniz bağa sağdan girmiş şeytanı mı dövmek yoksa her zaman olduğu gibi havadan sudan bahanelerle BAĞCIYI/SAMİMİ DİNDAR ve son derece VATANPERVER TÜRK HALKININ YÜKSELİŞİNİN ÖNÜNÜ MÜ kesmek Kİ, GELEN ŞEHİT CENAZELERİNİN AİLE YAPILARINI BİR İNCELEYİN HANGİSİ NİŞANTAŞI- LEVENT- MODA- BEBEK HATTININ ÇOCUKLARI…

Daha önce belki on binlerce sitede ve yerel, ulusal basında yer alan hatta bu isimde kitap çıkarıp, YÜCE VE MİLLİ TÜRK ORDUSUNUN İÇİNE DE ÇÖREKLENMİŞ SİYONİST DERİN DEVLET’TEN YANİ “DEVLET İÇİN DEVLETE RAĞMEN” DENEN ZİON ODAK’ tan bahsedip, bu ŞER YUVASINI ve çalışmalarını kendisi de bu odağın gadrine uğrayan Tabip ALBAY NEVZAT TARHAN’la ortaya çıkarmıştık…

Bu “ŞER KONSEYİ”, 28 ŞUBAT sürecinde Türk halkının üzerine BİR TAKIM OYUNLAR OYNAMAK İSTEMİŞTİ.Öyleyse ordu halk halk ordu bilinciyle hareket eden MİLLİ TÜRK ORDUSUNUN her şart ve şerait artında hareket eden neferleri BİZ TÜRK HALKI OLARAK, İKİ NOKTA DA AZAMİ DUYARLI OLACAĞIZ!

1- KEMALİST/ATATÜRKÇÜ düşünceye sızmış ORDU İÇİNDE HAREKET EDEN SİYONİST UNSURLARA. (ki bu maskeli baloların bukalemunlarını “ATATÜRK MASON MUYDU” kitabımızda GENERAL CEVAT RİFAT ATİLHAN VE KURMAY ALBAY ABDÜLVAHİT ERDOĞAN PAŞALARIN araştırma ve yorumlarıyla sahaya indirdik)

2- ŞEYTANIN SAĞDAN VE SOLDAN YANAŞMASI OLAN KUTSAL İTTİFAK’IN TAŞERONU (İSRAİL-ABD-İNGİLTERE) HÜKÜMETLERE…

Mevcut iktidar ve başındaki zevat, belki onbinlerce kez uyarılmasına rağmen içerisindeki AJAN-SIZMA unsurlarını bir türlü temizlemedi!.. Hatta pirim verdi, destekledi… İktidar hırsı ve gebeliğe bir de cahillik eklenince ortaya şimdilik bu manzaralar çıktı… ŞİMDİLİK!…

Maalesef yine KABAK MİLLETİMİZİN EVLATLARININ BAŞINA SAP VE SAMAN AYRIŞTIRILMADAN PATLAYACAK Kİ 12 EYLÜL SONRASI BU ÜLKENİN KUTSAL DEĞERLERİ İÇİN ÖLEN BİNLERCE ÜLKÜCÜ- EMEKÇİ (EMPERYALİZME DİRENEN SOSYALİST) AĞABEYİMİZ KUTSAL İTTİFAKIN DARBETÖRÜ VE VİZYON ADAMININ “NÜ” TABLOLARINDA BİLE YER ALAMADI…

ALLAH AŞKINA; BU İKİ UCU DEĞNEĞİN İKİ UCUNUN DA OYUNUNA GELMEYELİM!..

ALLAH TÜRK HALKINI KORUSUN…

TÜRK VE MÜSLÜMAN KİMLİĞİNE GİREREK HALKI TEMSİL MAKAMINA ERİŞMİŞ TÜM ÜNİFORMALI- TAKIM ELBİSELİ- POSTLU- POSTSUZ ÇAKALLARIN DA İNİNİ KENDİLERİYLE BİRLİKTE BAŞLARINA GEÇİRSİN!

AMİN!!!

İŞTE HIRS VE KISKANÇLIK BATAĞINA
DÜŞMEMİŞ İDARECİNİN HAL VE DAVRANIŞI…

Büyük Selçuklu Hakanı Sultan Melikşah, babasının yerine geçtiği zaman ülkesindeki bazı isyanları bastırmak için, kardeşiyle savaşmaya mecbur kalır. Bu sebeple Allah’ın kendisini affetmesi için dua etmek üzere, yanındaki Veziri Nizamülmülk ile birlikte camiye gider. Yanında bulunan vezirini kendinden geçmiş bir halde dua eder görünce sorar:

– Gönülden dua ediyordun Cenab’ı Allah’tan ne istedin?”
Nizamülmülk şöyle cevap verir:

“Cenab-ı Allah’tan yalnız şunu diledim: Mücadeleyi sizin kazanmanızı ve milletin başında sizin kalmanızı..”

Melikşah bu cevap karşısında kendi duasını açıklar:

– “Ben senden başka türlü dua ettim. Allah’tan zaferi sadece bana vermesini istemedim.”

Nizamülmülk hayretle sorar:

– “Peki siz ne diye dua ettiniz?..”

Ben şöyle yalvardım:

“YARABBİ… İKİ KARDEŞ DÖVÜŞÜYORUZ. İçimizden hangisi milletin başına geçmeye layıksa, ikimizden hangisi millet ve memleket için, DİN VE DEVLET İÇİN HAYIRLI OLACAKSA ZAFERİ ONA İHSAN ET!…”

İşte devleti yönetenlerin ibret almaları gereken gerçek bir hikaye…

E K M E S A J… E K M E S A J…
E K M E S A J…

DİN VE DEVLET ARASINMDA KAT’İ BİR AYRIM BULUNMADIĞINDAN, TOPLUM İÇİNDEKİ TEMEL KONU, İSRAİL’İN NE DERECEYE KADAR MUSEVİ KİMLİĞİNİ ORTAYA KOYMASI GETREKTİĞİ OLMUŞTUR… (İSRAİL’İN GERÇEKLERİ, İSRAİL ENFORMASYON MERKEZİ S. 114, 1997)

STATUS GUO… STATUS GUO…

İSRAEL’İN BAĞIMSIZLIĞI ÖNCESİNDE VARILMIŞ YAZILI OLAMAYAN VE “STATUS GUO” OLARAK BİLİNEN ANLAŞMA YETKİLİ KILINMIŞTIR VE BU ANLAŞMA UYARINCA DİN STATÜSÜNDE HİÇBİR TEMEL DEĞİŞİKLİK YAPILMAMAKTADIR (İSRAİL’İN GERÇEKLERİ, İSRAİL ENFORMASYON MERKEZİ S. 115, 1997)

SAFED…. SAFED… SAFED….

SAFED, DİNİ HARFŞYEN UYGULAYANLARIN BUGÜN HALA İZLEDİKLERİ DİNİ KANUNLARI VE KAİDELERİ BELİRLEMİŞ OLAN HAHAMLARIN, AKADEMİSYENLERİN VE DİN ADAMLARININ BİR ARAYA GELDİĞİ BİR ŞEHİR OLARAK, MUSEVİLİK EĞETİM VE YERETICILIĞI ALANINDA DÜNYANIN EN ÖNEMLİ MERKEZİ KONUMUNDA BULUNMUŞTUR…( İSRAİL’İN GERÇEKLERİ, İSRAİL ENFORMASYON MERKEZİ S. 101, 1997)

SÖZÜN ÖZÜ:

ELLERE VERİR TALKIMI KENDİLERİ YER SALKIMI

DİP NOT: SİZ ANLADINIZ ONU….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir