Yahudi Sermayesi İGDAŞ’a Göz Koydu

Yahudi sermayesi İGDAŞ’a göz koydu.Enerjİ sektöründe faaliyet gösteren Yahudilerin ünlü şirketi Rothschild, İGDAŞ’ı almak istiyor

Şirketin Türkiye danışmanı Dr. Yılmaz Ergüden, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’tan randevu talep etti.


Rothschild’in gözü İGDAŞ’ta
Enerji sektörünün güçlü kuruluşu Yahudi Rothschild şirketi, İGDAŞ almak istediği ileri sürüldü. Milli gaztesinin haberine göre, İGDAŞ başta olmak üzere belediye BİT’lerini satın almak isteyen Rothschild şirketinin Türkiye Danışmanı Dr. Yılmaz Ergüden’in, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile görüşerek Kasım ayına randevu aldığı öğrenildi.


Hedef enerji…
Yahudi Rothschild’ler Ailesinin en önde gelenlerinin de hazır bulunacağı görüşme; Kasım ayında yapılacak. Ailenin en fazla ilgilendiği konuların başında, enerji sektöründeki en güçlü kuruluşlardan İGDAŞ geliyor. Ziyareti geçtiğimiz aylarda yapmak isteyen, ancak AKP’yi seçim öncesi sıkıntıya sokmamak için bu isteğini erteleyen Rothschildler’in seçimden hemen sonra harekete geçtiği kaydedildi. Topbaş, İGDAŞ başta olmak üzere belediye BİT’lerini satacağını daha önce birçok kez dile getirmişti. Rothschild şirketi, dünya bankacılık ve finans sisteminin kurucusu olarak biliniyor. Sahip oldukları yüzlerce şirket ile iki yüz yıldır dünyanın finans ve siyasal dengelerini elinde tutan şirket, birçok savaşın da finansörü olarak tanınıyor. 2007 yılında servetleri 3-4 trilyon dolar olan ailenin, kontrol ettikleri paranın 8-10 trilyon dolar olduğu tahmin ediliyor. HSBC Bank, Bank of Scotland, De Beers, ABN Amro Bank, Rio Tinto en çok tanınan ve bilinen şirketler. Bu arada, Amerikan İsrail Kamu İşleri Komitesi’nin (AIPAC) 80 kişilik en etkin grubu da, önümüzdeki Kasım ayında Türkiye çıkarması yapacak. Bu ziyaret, Dışişleri Bakanlığı’nın himayesinde gerçekleştirilecek.

Rothschild şirketinin danışmanı Ergüden’in Topbaş’dan randevu aldığı iddia edildi.

“Yahudi Sermayesi İGDAŞ’a Göz Koydu” üzerine bir düşünce

  1. aıpac tum dunyadakı temsılcılerı 80 kısı ve ulkekelere gore dagılan fınansal guclerın toplamı 200 kısıyı gecmektedır.turkıyede de cagrı unluturk ve sahıp oldugu fırmaları aracılıgıyla mılyonlarca dolarlık işlerı almaktadırlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir